Як визначити сорт кавуна. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кавун відноситься до сімейства гарбузових. У м'якоті стиглого кавуна міститься до 90% води, завдяки чому він дуже добре втамовує спрагу. Також він збагачений легкозасвоюваними мінеральними солями, вітамінами PP, С, В1, В2, А, магнієм, калієм, натрієм, залізом, фосфором і кальцієм, а також потужним природним антиоксидантом - ликопеном.
Вам знадобиться
    • кавун
    • ніж
Інструкція
1
Найбільш популярний в Росії сорт - "Астраханський". Форма у нього куляста, іноді трохи довгаста, поверхня гладка зеленого кольору, смуги темно-зелені, м'якоть на смак соковита і солодка, за кольором яскраво-червона. Найсолодші і великі кавуни цього сорт а з'являються на прилавках ближче до кінця серпня.
2
Відмінною рисою сорт а "Холодок" є його морозостійкість. Такий кавун може долежати і до Нового року. Форма у нього куляста, темно-зелена, малюнок на ній важко помітний, м'якоть насиченого червоного кольору відрізняється солодким смаком.
3
"Мелітопольський" кавун має помітно витягнуту форму. Корка світло-зеленого кольору розкреслена насичено-чорними смугами. Всередині ягода дуже сахаристая, зерниста, колір м'якоті насичено-малиновий.
4
Незвичайна жовте забарвлення кірки відрізняє сорт "Подарунок сонця". Форма у нього довгаста. М'якоть звичайного червоного кольору, солодка і ніжна на смак. Сахара в такому кавуні 10,4-11%. У продажу зустрічається рідко.
5
Кавуни сорт а "Місячний", маючи забарвлення кірки звичайного зеленого кольору, відрізняються незвичайним кольором м'якоті. Вона має незвичний яскраво-жовтий колір, на смак солодка.
6
Для засолювання відмінно підійде сорт "Цукровий малюк". Цей кавун має кірку темно-зеленого кольору без малюнків. М'якоть у нього дуже солодка, насичено-червона. Форма плоду - кругла.
7
Купувати кавуни сорт а "Хаїт-кара" варто тільки після того, як їх кірка стане чорно-зеленою. Сам кавун має форму кулі, зрідка трохи приплюснуть. На смак плід соковитий і солодкий, м'якоть малинового кольору.
8
Відсутністю насіння відрізняються кавуни сорт а "Червонний король". Корка у ягоди тонка, м'якоть яскраво-червона, на смак соковита і ароматна. Форма плоду подовжена.
9
Кавуни сорт а "Козацький" світло-зелені з малюнком з темно-зелених вузьких смуг. Плоди кулясті з гладкою поверхнею. М'якоть у них соковита, щільна і солодка, темно-рожевого або рожевого кольору.
Корисна порада
Сік кавуна застосовують в терапії як додатковий засіб при лікуванні каменів у нирках і сечовому міхурі, подагри, атеросклерозу, анемії, захворювань шлунково-кишкового тракту.