Як зробити розділ прихованим.

Найбільша частина всіх існуючих ноутбуків містить в складі жорсткого диска прихований розділ. Він призначений для відновлення операційної системи. Розмір цього розділу залежить від марки виробника ноутбука. Як правило, це значення становить порядку 10 Gb. Цей розділ ви не зможете побачити у файловому менеджері або провіднику, його можна побачити тільки в спеціальних програмах, які створені для роботи з файлової системою вашого диска. При всіх зручностях, робота з прихованим розділом викликає масу незручностей, тому, краще буде створити свій прихований розділ. Про те, як це зробити, читайте далі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Acronis True Image Home.
Інструкція
1
При установці Acronis True Image Home виберіть пункт «Повна установка».
2
Створення прихованого розділу найкраще почати з нової установки операційної системи. Запустіть програму Acronis True Image 2009. При першому запуску цієї програми перед вами з'явиться вікно, в якому необхідно натиснути кнопку «Скасувати».
3
Натисніть меню «Сервис», виберіть пункт «Зона безпеки Acronis».
4
У вікні поставте галочку навпроти вашого диска, простір якого ви віддасте під створення прихованого розділу. Новий прихований розділ називатиметься «Зона безпеки Acronis». Найкраще скористатися вільним місцем диска D. Після вибору розділу диска, натисніть кнопку «Далі».
5
За допомогою повзунка вкажіть обсяг дискового простору, який ви можете виділити під потреби прихованого розділу. Відзначте пункт «Активувати». Після скоєння цих дій, натисніть на кнопку «Зведені дані». Пункт «Активувати» каже про активацію функції відновлення операційної системи після натискання на кнопку F11.
6
Натисніть кнопку «Приступити» для створення прихованого розділу, після завершення операції з'явиться невелике вікно з повідомленням про успішне створення прихованого розділу.