Як зробити зачіску з начосом. Як зробити класний начісування фото і інструкция.

Будь-яка зачіска буде виглядати ще ефектніше, якщо їй надати додатковий обсяг. Зробити ви його можете за допомогою начосу, що став так модний в нинішньому сезоні. Зачіска буде довше триматися і виглядати більш вишуканою.
Вам знадобиться
  • Гребінець, лак для волосся
Інструкція
1
Перш ніж зробити зачіску з начосом, вимийте і висушіть ваше волосся. Робити начісування на жирне волосся не рекомендується, тому що він буде погано триматися. Висушіть волосся феном, нахиливши при цьому голову вниз. Це додасть волоссю додатковий об'єм.
2
Начісування найкраще виконувати за допомогою гребінця з рідкими зубцями. Розділіть волосся на пасма. Починайте робити начісування з нижніх пасом, верхній шар волосся завжди повинен залишатися недоторканим. Робіть начісування поступово, не піднімаючи гребінець занадто високо. Якщо ви хочете залишити волосся розпущеним, то достатньо буде начесать їх на маківці.
3
Кожне пасмо, яку ви начесали, фіксуйте лаком для волосся, щоб протягом дня зачіска довше зберігалася. Потім накрийте начісування самим верхнім шаром. Надайте зачісці необхідну форму так, щоб приховати заплутані волосся. Потім отриманий результат закріпіть лаком для волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_CjecZ7B_f8