Як поміняти яскравість. Як поміняти яскравість на 7.

Залежно від просматриваемого вами фільму або відеокліпу, його яскравість може відрізнятися від стандартної гами кольорів, до якої ви вже звикли. Це відбувається через те, що відеоролики постійно піддаються обробці. Найбільша вірогідність придбати такий відеоролик є на порталах мережі інтернет. Швидкість з'єднання не в кожного користувача може бути високою, тому, деякі відео, спеціально конвертуються в формати з низькою якістю відео. Таке конвертування призводить до зменшення розміру файлу. Відомі випадки, коли закачаний з мережі файл був конвертований кілька разів. Це є причиною зміни яскравості відеоролика.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Media Player Classic.
Інструкція
1
Якщо ви маєте у своєму арсеналі такий програвач мультимедіа файлів, як Media Player Classic, то перетворення яскравості зображення займе у вас мало часу. Media Player Classic - стандартний програвач для більшості наборів кодеків. Як правило, цей програвач поставляється разом з набором кодеків від K-Lite Codec Pack. Він має простий інтерфейс і малу вагу, що дозволяє йому добре працювати навіть на слабких машинах. Для його установки вам буде потрібно закачати з мережі інтернет даний комплекс кодеків, який знаходиться у вільному доступі.
2
Після того, як ви встановите на свій комп'ютер даний набір кодеків, цей плеєр автоматично з'явиться в папці з драйверами. Для запуску відеофайлу достатньо двічі клікнути на його іконці. Зупиніть відтворення і натисніть меню Play, виберіть пункт Filters, в розкрився списку виберіть пункт ffdshow Video Decoder.
3
Перед вами відкриється вікно налаштувань цього декодера. На вкладці ffdshow виберіть пункт Picture properties. У правій частині вікна з'явиться нове вікно, в якому знаходиться безліч параметрів, включаючи яскравість зображення відео. Відрегулюйте дане значення чи будь-яке інше значення. Після натискання на кнопку «ОК» відбудеться збереження параметрів відео декодера.
Зверніть увагу
Дуже тьмяно і погано читається. Я тільки що встановив Фотошоп CS5. Мені говорили, що з його допомогою можна відрегулювати яскравість pdf-файлу. Правда ті, хто так сказали, не сказали як це зробити конкретно. Я сам теж не знаю, бо ніколи цією програмою не користувався.
Корисна порада
Іноді, працюючи на ноутбуці з'ясовується, що яскравість монітора потрібно зробити більше. Не всі ноутбуки мають спеціальні кнопки, тому настроювання відбувається на апаратному рівні. Для того щоб збільшити яскравість дисплея, натисніть «Пуск». У контекстному меню виберіть «Властивості», а потім відкрийте вкладку «Параметри». Далі поміняйте дозвіл екрана, зробивши більше яскравість.