Як поставити виноску в ворде.

При використанні текстового редактора Microsoft Office Word іноді потрібно вставка виносок на сторінки документів. Виноски використовуються в будь-якому типі документа, і не обов'язково, що це буде написана книга чи якесь друковане видання. Створення виносок значно легше у виконанні, ніж робота із колонтитулами або змістом.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Створення виноски - дуже просте завдання. Для цього вам необхідно поставити курсор після позначеного слова, яке буде виноскою, натиснути меню «Вставка» (Insert), вибрати пункт «Посилання» (Reference), натиснути на пункті «Сноска» (Footnote).
2
У вікні необхідно вибрати варіант розташування майбутньої виноски (верх або низ сторінки), а також формат виноски (римська або арабська цифра). Після вибору одного з представлених варіантів, натисніть кнопку «Вставити» (Insert). Програма автоматично перенесе вас до місця майбутньої виноски, де буде необхідно вказати повний текст виноски.
3
Після створення декількох виносок, кожну з них можна відредагувати. Приміром, можна вказати з якої літери або цифри слід почати відлік виносок. При натисканні на меню «Формат» (Format) виберіть команду «Стилі та форматування» (Styles and Formatting), перед вами з'явиться панель «Стилі та форматування».
4
Виберіть необхідні зноски або текст виносок, натисніть на що з'явився трикутник, виберіть команду «Змінити» (Modify). Перед вами відкриється вікно «Зміна стилю» (Modify Style).
5
У цьому вікні натисніть кнопку «Формат» (Format) - виберіть будь-який інструмент для зміни стилю (абзац, шрифт і т.д.). Після редагування, всі зміни ви побачите на ваших виносках. Якщо ви хочете задати цей стиль для всіх виносок, які ви будете створювати в цьому редакторі, то поставте відмітку напроти пункту «Додати в шаблон» (Add to Template). Натисніть кнопку «ОК» для закриття активного вікна редагування виносок. Після редагування, всі зміни ви побачите на ваших виносках.