Як поставити галочку в ворде. Як поставити в ворде галочку.

Якщо ви коли-небудь складали комплекси питань за допомогою текстового редактора MS Office Word, то, напевно, знаєте, що на кожне питання необхідно проставляти декілька галочок. Найпопулярнішим вирішенням цієї проблеми, серед користувачів цього редактора, є вставка картинки з цим символом. Звичайно, даний варіант є дієвим, але вага документа, в такому випадку, збільшується в декілька разів. При досягненні кількості питань в кілька сотень штук, вага документа може збільшитися в десятки разів.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Для того щоб проставити галочки в потрібних місцях документа Microsoft Word 2003, необхідно натиснути меню «Вид», вибрати пункт «Панелі інструментів». У списку, виберіть пункт «Форми».
2
Перед вами з'явиться нова панель «Форми». Вам необхідно натиснути кнопку «Прапорець» для додавання символу галочки. При натисканні на цю кнопку, галочка з'явиться в тому місці, де ви встановили курсор. Якщо вам знадобилося поставити його в інше місце, затисніть цей елемент лівої кнопкою миші і перетягніть в потрібне місце. Для того щоб відредагувати значення цього елемента, скористайтеся контекстним меню, натиснувши правою кнопкою миші на елементі і вибравши пункт «Властивості».
3
Якщо ви віддаєте перевагу працювати з текстовим редактором Microsoft Word 2007, то вам необхідно перейти на вкладку "Розробник" головною панелі вікна документа. Перейдіть до блоку «Елементи управління», натисніть кнопку «Інструменти з попередніх версій», виберіть кнопку «Прапорець».
4
Якщо вам потрібно додати галочку, поряд з якою буде розташовуватися додатковий текст, скористайтеся кнопкою «Прапорець» з групи елементів ActiveX.
5
Символ галочки можна знайти у вбудованих шрифтах системи. Для цього натисніть меню «Вставка», виберіть пункт «Символ». У вікні, змініть основний шрифт на системний шрифт Windings і виберіть символ галочки.