Як поставити на ucoz годинник. Як поставити електронний годинник на сайт юкоз.

Для того щоб створити свій сайт, немає необхідності в організації роботи цілої групи, яка вам допоможе написати код сайту, прикрасити його і розкрутити. При великому бажанні, всі ці дії можна зробити самому. Скориставшись платформою створення безкоштовного сайту від Ucoz, ви заощадите більшу частину своїх коштів. Приміром, дизайн шаблону можна створити самому, а додати деякі фішки можна за допомогою копіювання їх з інших сайтів.
Вам знадобиться
  • Робочий варіант flash-об'єкту «годинник», сайт на платформі Ucoz.
Інструкція
1
Після того, як ви зареєструйтесь і закріпіть за собою будь-якої домен (ім'я сайту), ви можете приступити до редагування дизайну. В дизайн можна внести будь-які нововведення, які з легкістю можна запозичити у інших сайтів, з їх дозволу. Якщо цікавить вас доповнення до вашого дизайну знаходиться у вільному доступі, то ви можете сміливо його копіювати на свій сайт.
2
Процес установки будь-якого flash-додатки, наприклад, годин, починається з входу в панель управління. Для цього необхідно відкрити головну сторінку вашого сайту - у верхній панелі виберіть вкладку «Дизайн» - далі виберіть пункт «Управління дизайном (шаблони)».
3
Далі виберіть пункт «Глобальні блоки» - натисніть на кнопку «Додати блок». В з'явилася рядку введіть назву майбутнього блоку, наприклад, «flash-clock». Натисніть кнопку «Додати». Новий блок з'явиться в списку всіх блоків, а напроти нього з'явиться також ім'я «$ FLASH-CLOCK $».
4
Натисніть на блок годин - у вікні вставте наступний код і натисніть кнопку «Зберегти»:
5
У верхньому меню виберіть «Редактор сторінок» - пункт «Візуальний редактор». Виберіть місце для ваших годин - вставте туди значення «$ FLASH-CLOCK $» без лапок - натисніть на дискету для збереження всіх змін.