Як підняти лейкоцити крові ? Підвищити лейкоцити в крові.

Лейкоцити в крові - це показник захисних сил організму. Вони блокують шлях вірусам і бактеріям, відповідають за імунітет і відновлюють тканини. Якщо вміст лейкоцитів в крові занадто низьке, це може говорити про наявність важких вірусних інфекцій, аутоімунних захворювань, раку та ін. Рівень лейкоцитів також може знизитися через голодування, сильної депресії, низького артеріального тиску.
Інструкція
1
Підвищити лейкоцити в крові можна деякими народними засобами. Наприклад, можна приймати настій буркуну. Візьміть 2 чайних ложки сухої трави буркуну, подрібніть, залийте 1,5 склянки холодної води і настоюйте 4 години. Настій треба приймати протягом місяця, по 2-3 рази на день.
2
Кількість лейкоцитів в крові підвищує відвар вівса. Візьміть 2 столові ложки неочищеного вівса, залийте 2 склянками гарячої води, кип'ятіть протягом 15 хвилин. Потім 12:00 наполягайте, після цього процідіть. Повинно вийде близько 1,5 склянки настою. Його треба пити 3 рази на день перед їжею по півсклянки. Кожен день треба готувати новий відвар. Курс - 1 місяць.
3
Збільшити число лейкоцитів в крові допоможе квітковий пилок. Її треба зібрати, змішати з медом у пропорції 2: 1, а потім протягом 3 днів наполягати. Приймати настій потрібно по 1 чайній ложці, обов'язково запивати його молоком. Можна чергувати прийом настою з квіткового пилку з питвом такого ж настою, але з соснової пилку.