Як зробити підлоги в гаражі. Як зробити бетонні підлоги в гаражі.

Сучасні будівельні технології пропонують масу варіантів підлогового покриття в приміщенні автогаража. Вибір матеріалів обмежується лише бюджетом, запланованим забудовником для подібних цілей. Але в будь-якому випадку, крім перекриття цоколя гаража бетонними плитами необхідно на першому етапі залити поли бетоном. Бетонна суміш готується з щебеню, піску та цементу в співвідношенні 7: 3: 1.
Вам знадобиться
  • - будівельний рівень,
  • - волосінь для лову риби діаметром 0,8 мм.
  • - металеві «маяки»,
  • - лопата,
  • - молоток,
  • - бетон.
Інструкція
1
Якщо в гаражі передбачено спорудження оглядової ями, то навколо неї встановлюється опалубка, а вздовж стін, на деякій відстані від них, приблизно, 10-20 см, строго по рівню, розміщуються «маяки »або в відсипання забиваються кілочки, верхня кромка яких підрівнюється по заздалегідь натягнутої волосіні.
2
Поверхность майбутньої підлоги повинна бути в ідеальній горизонтальній площині, тому установка опалубки і «маяків» виконується з особливою ретельністю. В даному випадку найбільш актуальна народна мудрість: «сім раз відміряй - один раз відріж», (читай - встанови).
3
Приблизно через тиждень після заливки бетоном підлоги в гаражі виконуються подальші роботи з облаштування підлогового покриття.
4
Відтепер, як кажуть: «На смак і колір ...». Одні обмежуються банальною просоченням бетону з подальшим забарвленням поверхні, а інші можуть укласти на підлогу керамічну плитку.
5
Хотілося б звернути увагу забудовників на такий варіант облаштування гаража, як заливка підлоги полімерним складом.
6
На сьогоднішній день даний вид підлогового покриття, що складається з полімерних матеріалів, є ідеальним для приміщень, призначених для розміщення транспорту.
7
Полімерні наливні поли мають підвищену зносостійкість. Вони не руйнуються під впливом горючесмазоних матеріалів, а також на підлозі не залишається слідів від шиповану гуми, встановленої на автомобіль під час експлуатації в холодну пору року.
8
Вдобавок, облаштування подібних підлог вимагає мінімальних витрат часу, їх заливка здійснюється протягом декількох годин, а через три дні в гараж вже можна заїжджати на автомобілі.
9
Ще одним плюсом на користь полімерного покриття є той факт, що заливка підлог рідким складом здатна приховати всі нерівності, допущені на підготовчому етапі, в ході заливки бетону в гаражі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h6kRvQRwlAs