Як зв'язати на спицях жіночий жилет. Зв'язати жилет спицями.

Жилет - це одна з незамінних речей гардеробу. М'який, зручний, пов'язаний своїми руками жилет зігріє вас прохолодним ввечері. Безсумнівно, приверне увагу візерунок «коса» - такий жилет буде гарний у поєднанні як з суворою сорочкою, так і з романтичною блузкою.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, ножиці.
Інструкція
1
Спинка: Наберіть 70 петель. Зв'яжіть 5 см гумкою - 2 виворітні + 2 лицьові. Далі пров'яжіть без убавок англійської гумкою - 1 лицьова петля, 1 ізнаночная.На висоті 50 см від початку в'язання закрийте середні 22 петель для горловини.
2
Далі кожну частину в'яжіть отдельно.Сделайте убавкі з внутрішньої сторони 3 петлі, потім 2 петлі і 1 петлю. На висоті 65 см від початку вироби закрийте залишилися петлі.
3
Перед: Наберіть 70 петель. Зв'яжіть гумкою 2Х2 5 см.Прібавьте з кожного краю по 2 петлі.Свяжіте 26 петель англійської гумкою - 1 лицьова, 1 виворітна.
4
Для малюнка «коса»: зв'яжіть 3 виворітні петлі, 16 лицьових і 3 виворітні. Решта 26 петель пров'яжіть англійської гумкою. Далі зв'яжіть виріб по малюнку. У кожному 24-му ряду 16 петель «коси» розділіть навпіл і перехрестите.
5
Горловина: На висоті 30 см від початку полотна розділіть його на 2 частини і продовжите в'язання роздільно. Зменшуйте по 1-й петлі з внутрішньої сторони в кожному другому ряду. На висоті 60 см після гумки, закрити петлі плечей.
6
Складання: Виконайте плечові і бічні шви.Пройми рукавів обв'яжіть гумкою 2 № 2 3 см.
Зверніть увагу
Загальна довжина жилета = приблизно 68 см. Вам потрібно: 500 (550) 600 г пряжі типу LINIE 20 CORA від ONline світло-сірого меланжевого кольору номер 229, спиці №5 і 6, панчішні спиці або короткі кругові спиці № 5, 1 вспом. спиця.
Корисна порада
Жіночі жилети і безрукавки, в'язані спицями. Якщо вам потрібен м'який трикотажний жилет, то його краще в'язати спицями. Комбінацією кольорів або незвичайним ажурним візерунком жилет, пов'язаний спицями, може поміняти акценти звичних дуетів