Як зробити аватар.

Для того, щоб зробити хорошу аватарку , необхідно розуміти, що на підставі неї люди судитимуть про те, хто і що ви є таке. У більшості випадків вульгарності і нахабства не вітаються, правилом хорошого тону вважається або фото на роботі, або під час заняття вашим хобі, або просто світле, дружелюбне фото.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
В першу чергу, виберіть фото. Оптимальним буде просте фото, на тлі природи, без надмірностей і поз. Для того, щоб показати себе у всій красі, у вас є фотоальбом, дивлячись же на аватарку люди повинні бачити ваше обличчя і очі, причому чим більш нормальне вираз у вас на обличчі в цей момент, тим краще.
2
З'ясуйте масштаб аватарки, який повинен бути витриманий. Звичайно, сайти самі стискають фото, але набагато краще буде якщо ви це зробите самі. Ображати фото за пропорціями, які задані в аватарках на сайті, для якого ви робите аватарку .
3
Використовуйте редактор Cosmetic Guide Portable для того, щоб підретушувати дефекти шкіри. Намагайтеся залишити її натуральної - при зловживанні спецефектами ваше обличчя буде мармуровим, ненатурального кольору і фактури.
4
Після того, як ви закінчите редагування, використовуйте редактор ACDSee 9.0 для того, щоб стиснути фото до потрібних розмірів. Використовуйте метод стиснення ClearIQZ з максимальною якістю стиснення, щоб уникнути втрати якості.
5
Завантажте фото на сайт. Переконайтеся, що вона відповідає тому, як ви її хочете бачити. У разі, якщо це не так, виправте і знову поставте виправлений варіант.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mVLTF5hUtog
Корисна порада
Зробіть тонку рамочку навколо фото, завширшки не більше ніж один піксель.