Як здати в оренду машину. Як здати машину в оренду.

Якщо у вас є кілька автомобілів, і бувають часи, коли багато хто з них простоюють в гаражі або на прилеглій території, то можна зайнятися такою діяльністю, як оренда автомобілів - ви можете створити транспортну компанію або займатися здачею в оренду як приватна особа. Зараз оренда і лізинг є популярними видами бізнесу, адже багато підприємств і фізичні особи не мають можливості придбати для своїх справ машину, а автомобіль часто буває потрібен на короткий термін і терміново. Тоді на допомогу приходите ви.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили стати орендодавцем, то слід об'єктивно оцінити наявний «автопарк» - тобто кількість, якість і призначення ваших машин. Важливо грамотно скласти пропозицію, від цього залежить успішність всієї діяльності, так як автомобілі потрібні людям для різних цілей: весілля, робота в таксі, вантажоперевезення, ремонтні, будівельні роботи та багато іншого. Наприклад, якщо у вас є три автомобіля «Волга», то можна запропонувати їх в якості весільного кортежу і зовсім недоречно використовувати в будівництві.
2
Необхідно скласти договір оренди автомобіля, який буде підписуватися з кожним з орендарів. У договорі повинні бути чітко прописані умови здачі автомобіля, наприклад, вартість щоденної оренди, хто платитиме за поломку, проходити технічне обслуговування та багато іншого.
3
Грамотне складання договору і подальше його підписання обома сторонами служитимуть вам гарантією того, що орендна плата буде отримано вчасно і в повному обсязі, і за все поломки автомобіля відповідає орендар. Адже, незалежно від того, хто здає автомобіль в оренду : фізична особа або організація, відносини між орендодавцем та орендарем регулюються насамперед договором оренди.