Як отримати молодого фахівця.

Кожна організація зацікавлена в кадрах. Найбільш перспективними для постійного працевлаштування є молоді фахівці - вони добре навчені, але ще не стиснуті зобов'язаннями і претензіями з приводу заробітної плати. Для того, щоб наповнювати свій штат молодими фахівцями , необхідно ретельно виконувати декілька кроків.
Інструкція
1
Налагоджуйте і підтримуйте діалог з вищими навчальними закладами, звідки вас інтереют кадри. Пам'ятайте про те, що чим серйозніше ви до цього поставитеся, тим простіше вам буде мати прямий контакт зі студентами цього навчального закладу.
2
Прислухайтеся до рекомендацій керівного і який навчає складу з приводу студентів. Пам'ятайте про те, що ніхто не знає студентів краще, ніж вони. Наглядати за тими, хто старанно вчиться або подає великі надії.
3
Як тільки ви визначитеся з кількома студентами, які найкраще себе проявляють, запросіть їх на практику. Для цього поговоріть з деканом їх факультету і запропонуйте, щоб він відправляв студентів до вас безпосередньо. Для того, щоб оцінити потенціал студентів, проведіть з ними кілька практик - навчальну та виробничу.
4
В момент, коли студент буде писати дипломну роботу, запропонуйте йому матеріал для практичної частини. В цей час він вже почне розглядати пропозиції про роботу - саме час саме це йому і запропонувати. Обговоріть умови і бажано до його випуску підпишіть з ним контракт.
Корисна порада
Намагайтеся якомога більше тиснути на соціальну сторону питання, проявляючи максимум видимої турботи. Створіть комфортні умови для роботи.
Проблема з житлом для молодих фахівців стоїть досить гостро. Просто отримати кредит у банку - справа ризикована як для однієї, так і для іншої сторони, так як дохід тих, хто тільки починає працювати, часто непередбачуваний і нестабільний. Для вирішення їх житлових проблем існує пільгова програма «Житло молодим фахівцям». Вона є у своєму роді накопичувальної і призначена для тих, хто не володіє достатніми коштами для одноразової внесення первинного внеску.
Інструкція
1
Стати учасником програми свого регіону. Для цього дізнайтеся в адміністрації, на яких умовах вона діє, і які документи вам необхідно надати. Як правило, термін накопичення коштів на власне житло по програмі становить не менше 18 місяців. Потенційний позичальник зобов'язаний мати в наявності 1/3 від вартості житла. За цією програмою молодий фахівець володіє пільгової відсоткової ставкою. Квартира може перебувати як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості.
2
Коли накопичена необхідна сума, позичальник отримує гроші, яких бракує у вигляді позики. Термін погашення становить до 10 років і розраховується, відштовхуючись від фінансових можливостей молодого фахівця з погашення відповідного кредиту.
3
Відсоткова ставка на видану суму порівняно низька і становить всього 5% річних. На залишок суми проводиться розрахунок погашається суми. Погашення позики відбувається рівними частинами. Передбачена також можливість дострокової віддачі кредиту - в будь-які терміни, без штрафних санкцій.
4
До молодих фахівців відносяться громадяни, які мають спеціальну освіту і працюють за фахом не менше 3-х років. Вік позичальника не повинен перевищувати 35 років.
5
Важливою обставиною є те, що позичальник повинен приступити до трудової діяльності відразу після отримання освіти, тобто в рік закінчення освітньої установи і не пізніше 3-х місяців з початку навчального року. Спеціаліст повинен виконувати умови існуючих норм робочого часу.
6
Пам'ятайте, що статус молодого фахівця може бути встановлений одноразово і дійсний протягом трьох років. Однак цей термін може бути продовжений по ряду причин: 1. призов на обов'язкову військову службу, а також направлення на альтернативну цивільну службу; 2. направлення на навчання або стажування з відривом від виробництва за місцем роботи; 3. вступ до аспірантури на очне відділення для підготовки і захисту кандидатської дисертації; 4. відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
7
Список документів, які необхідно надати молодому фахівцеві : ксерокопія паспорта і трудової книжки позичальника, довідка з місця роботи і з паспортного столу форми №7 та №9. Список документів може бути розширений за рішенням місцевої адміністрації.