Як поміняти колір на сайті. Як поміняти колір будь-якої квітки.

Інтернет в нашому житті з кожним роком набуває все більшого значення. Величезна кількість інформації знаходиться в глобальній мережі. Будь-яка людина може розмістити в інтернеті інформацію, яку зможе доповнювати, редагувати, видаляти. У цій статті ви дізнаєтеся, як поміняти колір на сайті.
Вам знадобиться
  • Знання основ HTML мови і таблиці стилів CSS. Редактор HTML - коду Adobe Dreamweaver.
Інструкція
1
Для того, щоб вносити будь-які зміни на сайт, вам необхідно вивчити основи HTML мови і таблиці стилів CSS. Без цих знань неможливо щось поміняти. З програм знадобиться будь HTML редактор. Рекомендується використовувати Adobe Dreamweaver.
2
Відкрийте сторінку вашого сайту в редакторі. Уважно подивіться на код. Відкрийте і подивіться таблицю стилів, прикріплену до вашого сайту. Вам необхідно знайти значення «color». Воно може перебувати або в самому HTML-коді сторінки, або в таблиці стилів CSS. Приклад в зображенні.
3
Зверніть увагу на символи, які прописані після цього значення. Вони позначають колір . Його можна задавати декількома способами. Це може бути шістнадцяткове значення, назва колір а або формати RGB, RGBA, HSL, HSLA. Найпоширеніше позначення колір а - це шістнадцяткове значення. Його можна дізнатися зі спеціальних таблиць web- колір ов, які можна знайти в інтернеті.
4
Пропишіть цифрове значення колір а відразу після властивості «color». Збережіть зміни. Відкрийте вашу сторінку в браузері. І якщо ви не допустили помилок в синтаксисі коду, то одразу побачите змінений колір на вашому сайті.
Корисна порада
Вам необхідно вивчити основи HTML мови і таблиці стилів CSS