Як поставити свою картинку на сайті.

В інформаційному світі інтернет займає одну з ключових позицій. Сторінки стають все більш красивими - графічне оформлення ресурсів стає нормою. Уміння помістити потрібне зображення на сайті є одним з основних для web-майстра.
Вам знадобиться
  • Знання основ HTML мови і один з його редакторів.
Інструкція
1
Для цього вам знадобляться знання основ HTML мови і один з його редакторів. Потрібен буде доступ до сервера, де розташований ваш сайт.Перед тим, як вносити зміни на сторінці, ви повинні підготувати ваше зображення. Воно має бути оптимізовано та збережено в одному з трьох форматів: JPEG, GIF або PNG.
2
За допомогою будь-якого ftp - клієнта чи засобами хостингу завантажте ваше зображення на сервер в папку, де знаходяться всі зображення сайту. Зазвичай вона носить назву images.После цього відкрийте в редакторі HTML - коду потрібну сторінку. Тепер пропишіть в тому місці, де ви хочете помістити картинку, наступний код. Приклад в зображенні.
3
Потрібно пам'ятати, що для розміщення зображень на сайт застосовується тег «». У нього є атрибут «src», який вказує шлях до графічного файлу. Також для цього тега потрібно буде вказати атрибут «alt». Він пропише альтернативний текст, який користувач побачить при завантаженні сторінки, якщо у нього відключені зображення в браузері. Обов'язково перевірте правильність шляху до графічного файлу, інакше картинка на сайті не з'явиться.
4
Збережіть зміни. Відкрийте вашу сторінку в браузері. Якщо ви все зробили правильно, то побачите розміщене зображення на сторінці.
Корисна порада
Помістити зображення на сайт.