Як позбутися від волосся на руках.

Жінок, руки яких вкриті довгими і темними волосками, дуже засмучує даний факт. Довгі рукави не завжди рятують. Наприклад, влітку ця виверт не пройде. З рослинністю доводиться боротися всіма доступними способами.
Інструкція
1
Гоління. Процедура стара, як світ. Звичайно, з її допомогою волосся ви видалите, але ненадовго. Крім того, відростати вони почнуть у вигляді щетини, що завжди не естетично. У підсумку знову ті ж комплекси, відчуття дискомфорту, ховання рук від сторонніх поглядів і т.д.
2
Знебарвлення. Зрозуміло, що це не видалення волосся, а маскування. При цьому метод вважається достатньо ефективним (правда, при порівняно негустому волосяному покриві). Склад для знебарвлення ви легко приготуєте самі. Для цього візьміть білу пудру і 10-процентний перекис водню і гарненько перемішайте - склад готовий. Нанесіть його на 10 хвилин на ділянки рук, вкритих волоссям, після чого змийте теплою водою. Волоски істончатся і стануть менш помітні. До речі, цим способом все життя користується незрівнянна Софі Лорен. Вона зазначає, що дана процедура крім усього іншого робить шкіру рук гладкою і м'якою, що так цінують чоловіки.
3
Спеціальні креми і гелі. Щадна і безболісна процедура. Ефективна і не вимагає багато часу. Однак волосся швидко починають відростати, т.к. видаляються тільки волосся, цибулина залишається. Перед застосуванням слід перевірити засіб на предмет алергії.
4
Ваксинг - видалення волосся за допомогою воску. На думку фахівців, один з найефективніших способів позбавлення від волосся на руках. Звичайно, назавжди волосся не зникнуть, але хоча б відростати будуть не у вигляді щетини. Ваксинг може не захопити дрібні волоски, але наявність майже невидимого гармата на руках допустимо. Процедуру не треба проводити дуже часто, що відростають тонкі волоски можна піддавати ваксингом, коли їх довжина досягне 5 мм.
5
Епілятор. Прилад не просто зістригає волоски, але і видаляє волосяну цибулину. В результаті шкіра рук залишається гладкою тривалий час (іноді більше місяця). Сучасні моделі маю спеціальні функції, що знижують больовий поріг, - охолодження, масаж, розтягування шкіри і т.д.
6
Лазерна епіляція. У всьому світі саме цей спосіб вважається найефективнішим. Волосся на руках зникають або назавжди, або на дуже тривалий термін. Головне - потрапити до хорошого фахівця, т.к. неякісно проведена процедура загрожує появою опіків або пігментних плям, які проходять тільки через кілька місяців.
7
Фотоепіляція. Безконтактне та безболісне (за винятком легкого поколювання при тонкій шкірі) видалення волосся на тривалий термін. Може знадобитися не одна процедура, а 5-6, якщо волосяний покрив на руках густий, а сам волосся товстий.