Як прив'язати домен.

Після того, як сайт або блог створений, а доменне ім'я придбано, необхідно прив'язати домен, тобто вказати, що при введенні доменного імені в браузері або клацанні по посиланню перехід повинен здійснюватися саме на ваш сайт.
  1. Відкрийте панель управління сайтом, що надається вашим хостинг-провайдером, і знайдіть розділ «Паркування доменів».
  2. Введіть ім'я домену, який необхідно прив'язати. У більшості випадків вказувати префікси http://або www немає необхідності, просто введіть ім'я у вигляді імясайта.ru.
  3. Сервіс повідомить імена DNS-серверів, або нейм-серверів, які буде потрібно вказати в налаштуваннях домену щоб прикріпити домен до сайту . Ці ж імена, як правило, містяться в листі, запропонованому на адресу електронної пошти в якості підтвердження успішної реєстрації на хостингу.
  4. На сайті реєстратора доменів відкрийте панель управління вашого домену. Тут слід вказати отримані від хостинг-провайдера імена DNS-серверів, або нейм-серверів.

Відразу після виконання перелічених дій перевіряти, чи вдалося прив'язати домен, вводячи його ім'я в браузер, не слід. Справа в тому, що до завершення прив'язки повинно пройти від 6 до 24 годин. Так що якщо ваш сайт не відкривається в браузері при введенні його нового імені, це ще не привід для паніки. Просто трохи почекайте, і якщо все було зроблено правильно, то асоціація імені та вмісту сайту буде установлена.Процесс спрощується, якщо до моменту вибору хостингу і створення сайту на ньому домен вже придбаний. В цьому випадку в процесі реєстрації ім'я домену можна буде вказати відразу ж. Налаштувати домен на DNS-сервери (нейм-сервери) хостинг-провайдера буде все одно необходімо.Многіе хостинг-провайдери пропонують послугу реєстрації доменного імені, вартість якого часто входить у вартість хостингу. Зрозуміло, такий варіант досить зручний для початківців, тому що прив'язка домену виконується в цьому випадку провайдером хостингу і самостійно вам робити нічого не доведеться. Однак подібне рішення не позбавлене і деяких підводних каменів. Зокрема, в разі зміни хостингу в майбутньому забрати своє доменне ім'я може виявитися важко. Звичайно, саме по собі доменне ім'я стоїть недорого, проте при активній розкрутці ресурсу в нього будуть вкладені досить вагомі сили і засоби, і втрата імені обернеться різким падінням відвідуваності сайту.