Як поміняти гальмівні колодки на ваз. Як поміняти гальмівні диски ваз.

Зношені гальмівні колодки не в змозі забезпечити ефективного уповільнення автомобіля, що істотно знижує безпеку водіння і може стати причиною досить серйозних наслідків. Особливо під час пересування по міських вулицях в умовах складної дорожньої обстановки.
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - ключ для болтів коліс,
  • - два болта М8Х1,0Х40,
  • - пасатижі,
  • - комплект задніх колодок.
Інструкція
1
І якщо заміна колодок передніх дискових гальм на автомобілях вітчизняного виробництва не становить особливих труднощів у будь-якої категорії автовласників, то поміняти задні колодки на наших машинах набагато складніше. Дана процедура вимагає певної професійної підготовки, і наявність досвіду виконання подібних робіт, а також забирає у провадить ремонт більше часу, порівняно з роботами, пов'язаними із заміною передніх колодок.
2
Встановивши автомобіль на рівному майданчику, включивши першу передачу і підставивши під передні колеса противідкатні упори - задня частина автомобіля вивішується за допомогою домкрата, з подальшим розміщенням зазначеної частини кузова на надійної опори.
3
Знявши колеса, викрутити по два направляючих штифта на кожному гальмовому барабані.
4
Після чого в два різьбових отвори по черзі закручуються болти М8, які полегшать демонтаж гальмівного барабана, послуживши на даному етапі як знімача.
5
Демонтувавши гальмівний барабан, за допомогою пассатижей знімаються верхня і нижня пружини, стягуючі колодки .
6
Від'єднавши від задньої колодки тросик приводу механізму стоянкового гальма, знімається Розтискні планка і обидві гальмові колодки .
7
З задньої колодки демонтується разжимной важіль механізму привода стоянкового гальма, а потім він монтується на новій колодці.
8
Все подальші дії виконуються у зворотній послідовності.
Зверніть увагу
Не забудьте перевірити рівень гальмівної рідини в бачку головного циліндра.
Корисна порада
Після початку руху, на ходу, кілька разів натисніть на педаль гальма, не вимикаючи зчеплення. Подібна процедура допоможе притертися новим колодкам до робочої поверхні гальмівного барабана, що в подальшому забезпечить ефективне гальмування.