Як вибрати свою справу.

Успіх і визнання приходить до тих людей, які займаються справою, що приносить їм задоволення. Багатьом в житті доводилося стикатися з проблемою вибору своєї справи або галузі, в якій хотілося б розвиватися професійно і духовно. Вибираючи майбутнє справу необхідно ретельно і адекватно оцінити свої потреби і можливості.
Вам знадобиться
  • професійні навички, уміння спілкуватися і співпрацювати з людьми, терпимість до інших
Інструкція
1
З одного боку, визначаючись зі своїм майбутнім справою слід звернути увагу на свої навички, прагнення і желанія.С іншого - не останнім фактором при виборі своєї справи виступає ситуація на ринку товарів і послуг, можливі тенденції його розвитку. Також по можливості потрібно скористатися звітністю агентств з працевлаштування або бірж праці з приводу статистики потрібних професій та спеціальностей за останні роки. Таким чином, можна визначити основні напрямки та тенденції розвитку ринку. Ще одним дієвим способом успішного прогнозування та планування майбутнього справи виступають дані спеціальних статистичних сайтів або сайтів великих компаній, де можна знайти корисну та доповнює інформацію. Можна спробувати знайти вільну нішу в бізнесі.
2
Наступним кроком може стати і вивчення чинного законодавства нашої країни і в якій плануєте відкрити власну справу. Це дозволить обійти багато бар'єри, перешкоди, протекціоністські заходи і недоліки існуючого законодавства.
3
Можна звернути увагу на те, як ви витрачаєте свій вільний час і дозвілля. Визначити свій тип темпераменту. Наприклад, якщо ви меланхолік, то вам не варто вибирати справу, пов'язану зі стресовими ситуаціями, що зустрічаються при цьому досить часто.
Зверніть увагу
Не завжди все так просто як здається, в кожній справі є свої особливості, плюси і можливі недоліки. Доведеться зіткнутися в першу чергу з відомою бюрократією під час оформлення безлічі необхідних документів, а також оплати обов'язкових зборів.
Корисна порада
Не варто впадати у відчай при виникають труднощі і появі проблем. Необхідно розібратися в причинах цього і не падати духом. Можете скористатися послугами консультаційних фірм.
Багато людей хотіли б займатися бізнесом, але часто їх зупиняє відсутність коштів для інвестування в нього. Між тим, є ідеї, що дозволяють почати свою справу майже без матеріальних затрат . Це викладання, створення сайтів, відкриття бюро перекладів, перукарня, рекламний бізнес. Розглянемо, як можна відкрити що-небудь з перерахованого.
Інструкція
1
Найважливіше для бізнесу - зовсім не гроші, а ваші здібності. Якщо ви викладач зі стажем, вам нічого не заважає викладати у себе вдома. Таким чином, приміщення вам не знадобиться, ліцензія теж, оскільки ви викладаєте в індивідуальному порядку. Учнів зазвичай легко знайти по знайомству або через інтернет. Основною рекламою для вас також послужать рекомендації знайомих. Навчальні матеріали є у будь викладача, при необхідності щось можна скачати або купити.
2
Тим, хто вміє створювати сайти або розробляти дизайн для них, можна працювати з дому, що також знімає питання про приміщення. Потужний комп'ютер або ноутбук є майже у кожного, хто вміє працювати над сайтами. Клієнтів можна знайти через інтернет (сайти з пошуку роботи для фрілансерів), а зустрічатися з ними у них в офісі або влаштовувати конференцію за допомогою Skype.
3
Випускникам філфаків, у яких збереглося багато контактів з однокурсниками, можна відкривати віртуальне бюро перекладів. Для нього знадобиться сайт, який потрібно буде розкрутити і власне, перекладачі-фрілансери, якими якраз можуть бути однокурсники. Ваша роль буде полягати в спілкуванні із замовниками та формуванні завдань для перекладачів.
4
Перукарі, стилісти, візажисти можуть працювати у себе вдома або їздити до клієнтів. Таким чином, ви будете отримувати рівно стільки, скільки заробили, нічого не віддаючи салону краси. Для створення такої справи вам знадобиться парфумерія та косметика, потрібна клієнтам, а також інструменти. Першими клієнтами можуть стати ваші знайомі. Також варто дати рекламу в соціальних мережах.
5
Невелике рекламне агентство також можна відкрити майже без затрат . Спочатку ви можете працювати з дому, залучаючи замовників через інтернет і підшукуючи фрілансерів для виконання замовлень. Щось можна робити самостійно (наприклад, якщо ви фахівець з брендінгу або дизайну логотипів). У разі успішної роботи поступово складеться коло як замовників, так і працівників.