Як випрати пуховик без розлучень. розводи на пуховику після прання.

На пуховиках і куртках з великим вмістом наповнювача після прання вироби залишаються розводи. Частіше їх утворення пов'язане з якістю прального порошку, самим процесом прання і полоскання, а також з сушінням вироби. Уникнути утворення розлучень після прання дуже легко, варто лише дотримуватися нескладних правил.
Інструкція
1
Налийте теплу воду в глибоку ємність (таз, ванну) і додайте порошок. Краще використовуйте рідкий засіб, воно легше споліскується з пуховика. Якщо ви використовуєте сухий порошок, то ретельно розчиніть його.
2
Замочите річ у воді на деякий час. Якщо ви перете пуховик в пральній машинці, то не забудьте додати кілька тенісних м'ячиків, вони перешкоджатимуть злежуванню пуху і сприяти поліпшенню якості прання.
3
Ретельно прополощіть пуховик в чистій воді, поки не помітите, що піни майже немає. При пранні в машинці-автомат додайте додаткове полоскання.
4
Обов'язково використовуйте кондиціонер для білизни, він усуне залишки порошку і додасть м'якість і приємний аромат пухові вироби, який зберегтися надовго. Також використання кондиціонера полегшує процес прасування матеріалу.
5
Ретельно відіжміть пуховик від води і струсіть його. Після чого повісьте на плечики сушитися. У міру висихання струшуйте пух, це сприятиме рівномірному просихання внутрішньої набивання і застрахує вас від появи розлучень на пуховику.
Корисна порада
Використовуйте порошок, який відповідає кольору пуховика. Якщо взяти з кисневим відбілювачем і випрати темну річ, то колір потьмяніє. Для прання кольорових виробів використовуйте порошок з позначкою «Color».