Як зробити полку для квітів. Полки для квітів своїми руками.

Зі смаком підібрані квіти можуть стати окрасою будь-якої квартири. Перш ніж зайнятися перетворенням свого житла в оранжерею, варто продумати, якими будуть полички для квітів . Зробити їх можна своїми руками.
Інструкція
1
Полиці для квітів можуть бути найрізноманітніших форм і розмірів. Найпоширеніші з них - поличка у вигляді сходів, яка кріпиться на стіну, підвісна корзинка або розташована на підлозі етажерка.
2
Зробити найпростішу полку може кожен, хто володіє мінімальними навичками роботи з інструментом. Конструктивно така полку є горизонтальну поверхню, забезпечену вертикальними стійками.
3
Для того щоб змайструвати полку для квітів , вам доведеться запастися дерев'яними дощечками або фанерою, обрізками пластику або металу. Знадобиться також фарба, яка допоможе запобігти гниттю деревини. Для цих цілей цілком підійде і лак.
4
Товщина горизонтальної підставки, на якій будуть встановлені квіти, повинна витримувати їх подвійну вагу. Особливу увагу слід приділити кріпленню горизонтальній поверхні, яке має бути виконано надійним щоб уникнути падіння квітів з полиці.
5
Дуже красиво виглядатимуть квіткові полки, якщо розмістити їх на різній висоті. Враховуйте тільки, що за квітами, розташованими занадто високо, важче доглядати. Для більшої зручності можна постачити полки спеціальним пристроєм, що дозволяє опускати квітка для поливу.
6
Якщо ви майструєте полку для розміщення на вікні, намагайтеся використовувати для цього тонкі матеріали. Інакше може сильно знизитися потужність світлового потоку, що пропускається через вікно. Бажано використовувати скло. Проте виготовлення полки для квітів зі скла передбачає велику акуратність, точність і ретельність обробки деталей. Ширину віконних полиць доведеться пов'язати з розмірами віконного отвору.
7
Полка, задумана у вигляді етажерки, вимагає більшої стійкості в порівнянні з іншими конструкціями, тому для її виготовлення використовуйте більш об'ємні і міцні матеріали.
8
Перш ніж розставляти квіти на полки, зроблені власними руками, не зайвим буде уточнити вимоги до температурного режиму і потреби квітів в освітленні. Ці дані допоможуть вам правильно вибрати місце для кожної рослини.