Як отримати задоволення від роботи.

Якщо робота не приносить задоволення, життя перетворюється на нестерпну муку. Адже левову її частку припадає присвячувати видобутку засобів до існування. Так що перша умова, при дотриманні якого можливий працю не в тягар, а в радість - робота повинна подобатися, бути вам цікавою, задовольняти ваші амбіції.
Вам знадобиться
  • - уміння аналізувати.
Інструкція
1
Починати доведеться ще на стадії отримання майбутньої професії. Для цього потрібно постійно оцінювати, наскільки вам цікаво те, чим має займатися. Корективи можуть відбутися на будь-якому етапі: сам процес навчання, практика, різні підробітки. Останні найчастіше можуть бути ніяк не пов'язані з самого початку обраної сферою діяльності, але в підсумку виявитися більш кращим занятіем.В Загалом, якщо ви на якомусь етапі ви зрозуміли, що рухається не в тому напрямку, негайно міняйте його: чим раніше, тим краще . Способів багато, оптимальним буде той чи інший залежно від ситуації. Наприклад, освоїти нову, більш зручній професію паралельно з роботою чи навчанням.
2
Якщо за частиною професії протипоказань немає, не менш важливе значення набуває місце самореалізації в ній, тобто роботи . Тут потрібно виходити з своїх особливостей і переваг і постаратися зібрати максимум інформації про майбутнього роботодавця: на його сайті, в спілкуванні з офіційними представниками компанії, публікації про неї в пресі, відгуки в інтернеті. Останні можна знайти на сайтах, професійних інтернет-спільнотах, ресурсах з пошуку роботи .Коли дійде до співбесіди, не соромтеся задавати більше запитань про корпоративну культуру компанії: що не прийнято, за що можуть звільнити і ін. Багато чого скаже сама манера спілкування з вами кадровіка.Еслі дійшли висновку, що досить багато речей для вас категорично неприйнятні, шукайте іншу роботу.
3
Далеко не останнє значення має якість вашої роботи . Якщо ви справляєтеся зі своїми обов'язками на належному рівні, ймовірність проблем з колегами, начальством, клієнтами, партнерами і нормально спілкуєтеся з людьми у вас мінімальна. Хоча і в цьому випадку вони не ісключени.Но тут виникає питання щодо моральної та матеріальної задоволення. Якщо по цій частині все гаразд, задоволення від роботи вам гарантовано. Якщо ж якась складова починає кульгати, це вже привід серйозно задуматися.
4
Тут важливо зрозуміти, наскільки для вас критичні ті моменти, які не влаштовують, і де їх корінь: в корпоративній культурі, специфіці роботи або чомусь іншому. Підкаже вірний алгоритм дій і відповідь на питання, наскільки реально усунути перешкоду, залишаючись в компаніі.Еслі він позитивний, не соромтеся обговорити проблему з керівництвом. Подумайте самі, які зміни допоможуть вирішити проблему, яку користь отримає компанія, якщо на них піде (найкращим аргументом буде той, що із зміною ситуації роботодавцю буде від вас більше користі, ви зможете працювати ще ефективніше) .Якщо ж знайти компроміс не вдалося або він завідомо неможливий, єдиним варіантом буде знайти нову роботу, що приносить все ж задоволення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1UXwzUKpeJY