Як зробити ростовую ляльку. викрійки ростових ляльок.

«Свято до нас приходить, свято до нас приходить ...» Напевно ця фраза нагадала про свято, яке так любимо в усьому світі. Але мова не стільки про саме свято, скільки про один з найважливіших його атрибутів - костюм. Притому це може бути не простий костюм, на який вже дивитися не хочеться. Можна піти далі і спорудити щось більш величне. Наприклад, ростовую ляльку . Завдяки такому творінню будь-який день стане як свято.
Інструкція
1
Для початку варто визначитися, який саме лялька буде. І залежно від цього вже думати, як саме все оформити. Ляльки бувають декількох різновидів. Це каркасні (ті, що всередині порожнисті, кріпляться на металевий каркас), і ляльки-костюми, які одягаються прямо на тіло. Плюси і мінуси є у кожного з цих видів. Але технологія їх виготовлення в принципі своєму схожа, хіба що розрізняється в деяких деталях.
2
Отже, каркасна лялька. Вона вимагає більше часу і сил, ніж лялька-костюм, але в ній трохи легше працювати. Особливість даної ляльки якраз полягає в каркасі. Для його виготовлення потрібно багато тонких металевих стрижнів. Звичайна дріт не підходить.
3
Для спрощення фізичної праці рекомендується виготовляти окремо важливі складові частини - голову і тулуб (якщо мова йде про який-небудь казкового персонажа). Для початку першим стрижнем фіксується верхня частина тулуба, яке покладе точку відліку для місцеположення інших стрижнів. Перший і самий верхній повинен утворювати коло. Уже від нього, за допомогою з'єднання стрижнів за методом ребра жорсткості, з'єднуємо перше коло з усіма іншими. Варто відзначити, що чим більше подібних кіл, тим рівніше буде здаватися тулуб ляльки.
4
Аналогічна ситуація з головою. Операція повторюється в точності. Після того, як буде зібраний каркас, необхідно обтягнути його тканиною. Щоб було менше метушні, рекомендується зняти мірки і зшити оболонку окремо. Залишиться тільки натягнути зшиту «обгортку» на каркас - і лялька готова.
5
Якщо ж мова йде про ляльку-костюмі - то тут все набагато простіше. З людини середніх розмірів знімаються мірки, враховуючи «про запас», так як в цьому костюмі можуть працювати аніматори різних конфігурацій. За мірками шиється костюм, і можна виступати зі спокійною душею і чистою совістю.