Як бути лідером в групі.

Для того, щоб займати лідируючу позицію в групі людей, недостатньо мати кілька якостей, які забезпечують зовнішню привабливість. Необхідно вміння спілкуватися з людьми, вміння переконувати і підтримувати людей. Бути лідером - це, насамперед, відповідальність за дії тих людей, які знаходяться під вашим контролем.
Інструкція
1
В першу чергу, працюйте над своїм зовнішнім виглядом. Ви повинні виглядати відповідно оточенню. Дотримуйтесь дрес-код і манеру поведінки, прийняту в тій групі людей, в якій ви прагнете стати лідером.
2
Завжди перебувайте в хорошому настрої. Ні в якому разі не скаржтеся на якісь незручності, ви повинні вибудувати свій авторитет на тому, що вам все по плечу. У лідера немає ніяких проблем крім тих, які він повинен вирішити для тих, кого веде за собою.
3
Використовуйте свою природну харизму. Будьте впевнені в собі без будь-чиєї підтримки з боку. Абсолютно неважливо, звідки ви черпаєте цю впевненість - ви повинні чітко усвідомлювати, що для того, щоб вести людей за собою, ця впевненість повинна вас переповнювати.
4
Використовуйте свою прііродную харизму. Будьте впевнені в собі без будь-чиєї підтримки з боку. Абсолютно неважливо, звідки ви черпаєте цю впевненість - ви повинні чітко усвідомлювати, що для того, щоб вести людей за собою, ця впевненість повинна вас переповнювати.
5
Ставтеся поблажливо до слабкостей інших людей, підтримуйте їх, коли їм це необхідно. Ви повинні чітко усвідомлювати, що на вас лежить відповідальність за дії кожного з членів групи. Лідер - не той, хто командує, а той, хто бере на себе відповідальність за всіх.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що людина, яка не вміє спілкуватися, рідко стає лідером.
Корисна порада
Вчіться знаходити спільну мову з іншими людьми і домагатися їхнього розташування.