Як провести викуп нареченої. Як зустріти нареченого без викупу.

Напевно, жодне весілля не обходиться без самого веселого і забавного обряду - викупу нареченої. Здавна представники одного роду платили іншому за наречену. Правда, якщо раніше це було серйозне випробування, то в наш час жартівливі конкурси і перепони, які готують для нареченого подружки нареченої і родички, дарують всім позитивний настрій на майбутнє свято. Як же провести викуп, щоб і наречену вигідно «продати», і гостей розвеселити?
Інструкція
1
Постарайтеся не брати з інтернету сценарії, слова яких повторюються з покоління в покоління. Головне тут - проявити свою вигадку. Подумайте, чим цікавиться жених, яке хобі у нареченої, а може бути, їх познайомило спільне захоплення. І, виходячи з цього, придумайте сценарій. Наприклад, якщо наречений - футболіст, за кожен промах у випробуваннях вручайте жовту картку, за подвійний - червону. На червоних напишіть вартість картки - і нехай відкуповується. Якщо наречений військовий - жартівливі випробування на силу і спритність, а якщо наречена працює в салоні краси - нехай вгадує її улюблений колір помади або її руку на фотографіях.
2
Залучайте до виконання завдань і друзів нареченого. Нехай вони разом кричать нареченій про любов, співають пісню - загалом, допомагають нареченому долати перешкоди. Скажімо, перенесуть його на руках через імпровізований парканчик або жартівливу річку, допоможуть дістати літаючий під стелею повітряну кульку з прив'язаним до нього завданням, пошукають ключ від квартири серед безлічі поштових скриньок.
3
Завжди викликають сміх і веселощі підставні нареченої з числа родичів і друзів - бабусі, переодягнені брат або дядько. Влаштуйте «весільний бум»: на кожному поверсі нехай нареченого зустрічає підставна «наречена» і проситься заміж. Одна - весела, всіх гостей пригощає, вина наливає. Друга - спокусниця, обіцяє райське життя, третя - доросла і досвідчена, каже, що оберігатиме як сина, четверта - хуліганка, «з дворових». Вони повинні вмовляти нареченого далі не йти. Відмовився - нехай платить, адже «наречена» може образитися. А якщо підставні красуні ще й відмінно зіграють свою роль, такий викуп запам'ятається надовго.
4
«Шлях до серця нареченої лежить через шлунок» - з таким девізом нехай до гостей вийде буфетниця з підносом пирогів, в одному з яких захований ключ від дверей нареченої . Тут вже можуть допомогти всі гості. Крім того, буфетниця може запитати у нареченого, що він буде майбутній дружині на сніданок. Відповіді можна розташувати шматочками діаграми на дартсі або покласти в шкатулочку. Природно, за невідповідний варіант типу «бутербродів з ковбасою» або «нічого, сама нехай готує» наречений платить, а от «полуниця з вершками» або «млинці з вишневим джемом» повинні розтопити серце буфетниці.
5
При поведінці викупу вітаються численні костюми, інші аксесуари та бутафорія. Адже наречений готовий на все заради коханої. Але зайва фантазія може зіпсувати справу: не потрібно надягати на нареченого костюм водолаза або пожежного - досить каски або маски. А ось, наприклад, ангельські крила цілком можна, особливо, якщо ви проводите викуп під кодовою назвою «Шлюби здійснюються на небесах». Тут можна і танцювати, і вгадувати під часточками фруктів ім'я нареченої, і тріскати біло-блакитні кульки, в яких заховані записки із завданнями або питаннями. До речі, незважаючи на райське життя, про «Збір коштів на користь голодуючих гостей» забувати не варто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dwrYi3Vv1-w
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що головне завдання викупу - щоб наречений все-таки пройшов через усі перешкоди і знайшов наречену. Надмірна старанність тут ні до чого - ви ж не хочете перетворити таку веселу традицію в покарання.
З давніх часів викуп нареченої є невід'ємною частиною кожного весілля. Це весела традиція, в якій бере участь молодь, а головна роль відводиться нареченому. Жених приїжджає за нареченою, але для початку йому необхідно витримати безліч випробувань і цікавих завдань. Викуп завжди проходить дуже шумно і весело, а основне навантаження по його підготовці лягає на тендітні плечі свідка і подружок нареченої. Від того, як вони підготуються до викуп у, буде залежати настрій всього заходу.
Вам знадобиться
  • - цікавий сценарій, конкурси, помічники і гарний настрій
Інструкція
1
Пам'ятайте, що викуп нареченої - це можливість для нареченого показати своє красномовство, кмітливість і те, наскільки сильно молодик любить свою суджену.
2
Щоб ваш викуп пройшов весело і цікаво, необхідно гарненько до нього підготуватися. Серйозно поставтеся до цієї справи. Виділіть час і прикладіть максимум зусиль для того, щоб він проходив легко і невимушено.
3
Для початку продумайте сценарій і підберіть необхідні конкурси. Зовсім не обов'язково використовувати стандартний сценарій викуп а, який використовується на багатьох весіллях. Придумайте його самі, орієнтуючись на інтереси та захоплення гостей. Зробіть що-небудь незвичайне, що надовго всім запам'ятається.
4
При виборі конкурсів обов'язково подумайте про нареченого. Уявіть, як він буде себе почувати і виглядати при їх виконанні. Опрацьовуючи підступний план викуп а, будьте милосердні. Не вмикайте конкурси із застосуванням води, борошна або інших сипучих продуктів. Після них наречений може забруднитися і залишитися брудним.
5
Заздалегідь обговоріть з нареченим підготовлені конкурси, щоб він зміг гідно пройти всі випробування. Допоможіть йому приготувати все необхідне для викуп а.
6
Обов'язково розрахуйте час. Не затягуйте викуп . Оптимальним вважається час проведення викуп а не більше тридцяти хвилин. В іншому випадку це стане утомливо не тільки для гостей, але й для молодих. Слідкуйте за годинником, щоб не спізнитися на реєстрацію.
7
Попросіть свідка з подругами допомогти вам підготувати і прикрасити місце дії. Заздалегідь розвісьте на стіни будинку, під'їзду і двері в квартиру плакати з веселими малюнками і жартівливими текстами. Вони не повинні просто прикрашати стіни. Постарайтеся всіляко задіяти їх в своїх конкурсах.
8
Починайте викуп з двору і поступово, по мірі виконання завдань, підпускайте жениха до кімнаті, де знаходиться наречена. Не забувайте, що відкупитися він може не тільки грошима, а й піснями, танцями, веселим жартом, а так само різними солодощами і навіть вином.
Корисна порада
Заздалегідь вивчіть слова і розподіліть ролі між подругами, тоді все пройде на вищому рівні.