Як нанести крем на очі.

Шкіра навколо очей має тонкий шар підшкірно-жирової клітковини, тому схильна до старіння більше, ніж інші частини обличчя. Для того, щоб уникнути утворення зморшок або скоротити їх глибину, потрібно щодня використовувати крем для області навколо очей. Найкраще справляється зі своїм завданням спеціальний крем , а не той, що застосовується для зволоження особи. Ці крем а мають різний склад і принцип дії. Крем для обличчя, нанесений навколо очей, може викликати набряки.
Інструкція
1
Ретельно зніміть макіяж з очей з використанням засобу для зняття макіяжу. Якщо ви будете змивати туш для вій милом, то ніжна шкіра повік може пошкодитися.
2
Після зняття макіяжу помийте обличчя з використанням коштів, призначених для вмивання, і протріть шкіру тоніком або лосьйоном. Це процедура сприяє більш глибокому проникненню поживних коштів, які міститися в крем ах.
3
Візьміть крем з баночки з допомогою лопатки і злегка вмочіть кінчик пальця в нього. Точково нанесіть крем на верхню і нижню повіку і рівномірно розподіліть. Злегка поплескайте по шкірі кінчиком пальця. Наносити крем потрібно по лінії росту брів і на 1-1,5 см нижче нижнього століття.
4
Нанесіть зволожуючий крем на обличчя, уникаючи області навколо очей, на яку вже було нанесено косметичний засіб.
Корисна порада
Якщо з ранку у вас утворюються набряки і мішки під очима, спробуйте наносити менш жирний крем. Не забувайте, якщо ви використовуєте більшу кількість крему для нанесення, шкіра не справляється з його переробкою і виникає набряклість.
Повіки рефлекторним змиканням охороняють очі від впливу зовнішніх факторів і від інших непередбачених обставин. Шкіра вік досить тонка і схильна до швидкого розтягування і пересихання, оскільки позбавлена підшкірної жирової клітковини, здатної утримувати вологу. Тому догляд за шкірою повік повинен бути дбайливий і головне правильний.
Інструкція
1
Шкіра вік дуже часто залишається обділеною при нанесенні масок для обличчя (крім фруктових), але, тим не менш, їй необхідне додаткове живлення, щоб якомога довше зберегти молодість шкіри. Для цього застосовуються спеціальні крему «для повік» з молекулами меншого розміру для кращого їх вбирання особливо тонкою шкірою повік.
2
При правильному способі нанесення крему повіки збережуть свою структуру шкіри більш тривалий час. Перед нанесенням будь-якого крему шкіра повинна бути очищена від пилу і продуктів діяльності сальних і потових залоз.
3
Набагато краще наносити крем на повіки, поки шкіра волога, але не мокра. По лінії верхнього й нижнього століття точковими рухами за допомогою середніх пальців крем наноситься розміром з чверть сірникової головки. Далі, подушечками 2-3-4 пальців легкими вбиває рухами крем поширюється по всій поверхні століття від зовнішнього кута ока до внутрішнього, повертаючись назад до зовнішнього.
4
Зовнішні куточки очей необхідно постукувати інтенсивніше, оскільки це місце найбільш частого утворення зморшок («промінчиків», «лисичок» і пр.).
5
В кінці процедури, притиснутими один до одного пальцями необхідно натискати на повіки, як би придавлюючи крем до шкіри, кожен раз, різко віднімаючи їх від обличчя. Таке своєрідне вплив на шкіру повік підсилює в ній кровообіг і сприяє підвищеному всмоктуванню компонентів крему.
6
Залишки крему необхідно промокнути паперовою серветкою. При вбивання крему не можна розтягувати або розмазувати його, щоб не спровокувати швидке розтягування шкіри.
7
Залежно від необхідності (стану шкіри) наносити крем на повіки можна як у вечірній, так і в ранковий час. І не варто забувати, що недбале нанесення самого хорошого крему, може принести протилежний ефект.