Як зробити воду гарячої.

У багатьох регіонах Росії влітку на кілька місяців відключають воду . Насолоджуватися холодним душем кожен день - сумнівне задоволення для непідготовленої людини, тому необхідно зробити воду гарячою, щоб можна було спокійно приводити себе в порядок, мити посуд і забиратися по квартирі.
Вам знадобиться
  • - кип'ятильник
  • - відро
  • - чайник
  • - система водонагріву
Інструкція
1
Почнемо з найпростішого способу. Візьміть електричний кип'ятильник і опустіть його у відро з гарячою водою. Цей процес - найдовший, тому як кип'ятильник призначений для малих обсягів води, а не для десяти літрів.
2
Використовуйте електричний чайник для того, щоб накип'ятити велика кількість води, які ви будете виливати в ємність, будь то відро або тазик. Кип'ятити доведеться багато чайників, тому перевага віддається чайникам з експрес-кип'ятінням.
3
Використовуйте газову або електричну плиту для того, щоб нагріти відро води. Налийте воду в відро, поставте конфорку на максимум і залиште до того моменту, поки вода не закипить. Небажано ставити більше одного відра на плиту - можливі травми через випадкового перегріву води або гарячої пари з відра.
4
Нарешті, найкращим і зручним методом є система водонагріву. Вона може бути як газової, так і електричної. Газовий нагрів швидше і дешевше, тому варто звернути увагу саме на нього. Система підключається до водопостачання квартири і підтримує певну температуру води весь час.
Корисна порада
Найбільш простий є система водонагріву, у неї лише один мінус - вона повинна бути встановлена заздалегідь.