Як зробити штучні дерева. Штучні дерева своїми руками.

Декоративні мініатюрні дерева бонсаї можуть стати чудовою прикрасою як вдома, так і офісу. Вирощування штучних дерев може бути досить трудомістким заняттям. Проте зробити штучні дерева своїми руками з природного матеріалу під силу будь-якій людині.
Інструкція
1
Бонсаи, створене своїми руками зовні практично нічим не відрізнятиметься від живого дерева. А ось достоїнств і переваг у штучного деревця незмірно більше: його вирощуванням не треба займатися довгі роки, воно не вимагає поливу і спеціального догляду.
2
Прикрашати таким бонсаї ви зможете віддалені від освітлення місця в приміщенні. Найголовніше полягає в тому, що це задоволення не варто божевільних грошей.
3
Створення рукотворного шедевра почніть з пошуку підходящої корчі або гілки дерева. Їх можна відшукати в лісі або в парку. Не звертайте уваги на те, що корч з невеликими дефектами, їх можна буде усунути в процесі виготовлення штучного дерева. Отже, матеріал для ствола бонсаї ми підібрали.
4
Слід також припасти зелені гілочки хвойних дерев. Підійдуть сосна, ялівець, ялина. Не обійтися в нашій творчості і без моху. Найкраще підійде ягель. Тепер, коли матеріал для дерева підібраний, можна приступити до етапу консервації. Консервація необхідна для того, щоб хвоя не обсипалася при висиханні, а збереглася в первісному вигляді декілька років. Консервація, крім того, допоможе зберегти яскравий зелений колір хвої.
5
Для хімічної консервації необхідно приготувати розчин з денатурованого спирту, ацетону та гліцерину в співвідношенні 1: 1: 2. Розчин підлягає зберіганню в щільно закритій банці, оскільки він володіє сильним запахом.
6
Зібрані вами гілочки рослин ретельно промийте у воді, щоб очистити від бруду. Потім помістіть їх в розчин на строк не менше тижня. Гілочки повинні бути покриті розчином цілком, а не плавати на його поверхні. Після закінчення обробки слід промити рослини в воді. Враховуйте, що при такій хімічній обробці відбувається не тільки консервація, а й вибілювання рослин. Надалі гілочки підлягають фарбуванню.
7
Оброблені й промиті гілочки слід розвісити на балконі (або на горищі) і просушити, не менше тижня. Гліцерин робить гілочки рослин еластичними і запобігає осипання голок. Висушені гілочки можна фарбувати.
8
Використовуйте олійні фарби, розбавляючи їх оліфою, скипидаром або ацетоном. Обробку хвої зручніше вести за допомогою пензлика або пульверизатора. Щоб фарба лягала рівномірно, попередньо занурте гілочки в гарячий парафін. Фарбу слід наносити тільки на хвою.
9
Крім гілок, корчі і сушеного моху нам буде потрібно також клей і дріт. Монтаж бонсаї вимагає деякої вправності і терпіння. В результаті ми повинні отримати композицію, максимально схожу на живе дерево.
10
Обріжте гілочки по довжині і приклейте їх до стовбура дерева, роль якого виконуватиме корч. Для кріплення використовуйте дріт. Пізніше, коли клей висохне, її потрібно буде видалити. Місця, які піддавалися обробці, слід задекорувати мохом. При монтажі вашого штучного дерева враховуйте, що центр ваги композиції повинен дозволяти їй стійко розташовуватися на своєму місці.
11
Якщо ви були акуратні і терплячі, то незабаром вашому погляду відкриється композиція, дуже схожа на живе дерево, здатна зберегти свою форму кілька років. Вам залишиться лише час від часу здувати зі свого творіння пил.
Зверніть увагу
Але догляд за бонсай справжнім важкий і клопіткий, а штучний бонсай догляду майже не вимагає. Хіба що періодичні протирати бонсай від пилу - ось і весь догляд за бонсай. Звичайно, ви можете зробити штучний бонсай своїми руками, скориставшись майстер-класом по бонсай. Але це складно, адже для штучного бонсай потрібні особливі матеріали.
Корисна порада
Ваш домашній бізнес з вирощування та продажу бонсаї! Якщо Ви не обтяжені грошима і присутній творчий потенціал, а голова з руками ростуть з потрібних місць, то ця книга Вам просто необхідна! Пропоную навчитися вирощувати і робити штучні бонсаї своїми руками. Ми навчимо Вас технології бонсаї, як виростити бонсаї своїми руками. Ви дізнається, який потрібен догляд для бонсаї. Вам не потрібно буде шукати, де купити бонсаї, Ви їх будете продавати!
Мистецтво вирощування декоративних дерев бонсай з кожним роком збільшує кількість своїх шанувальників і послідовників. Якщо і ви вирішили спробувати свої сили у вирощуванні та створенні бонсая, то дана інструкція допоможе вам розібратися в тонкощах і підкаже, з чого почати.
Інструкція
1
Підберіть підходящу ємність. Щоб зберегти презентабельний зовнішній вигляд, краще всього підібрати не менш красивий і вписується в "антураж" бонсая горщик. Його ви можете зробити самі або купити в квітковому магазині. Переконайтеся, що він достатньо глибокий і має великі отвори для зливу води. Якщо ваш бонсай буде мати невеликий газон, воду доведеться використовувати багато і часто, тому хороший слив дуже важливий.
2
Підберіть землю. Це повинна бути краща земля, яку ви тільки зможете знайти в магазині. Навіть якщо ви замість справжнього дерево будете садити штучне, хороший грунт нагоді вам при нарощуванні моху на каменях і трави. Пам'ятайте, що саме по собі маленьке деревце зі зрізаними нижніми гілками ще не є твором мистецтва. Щоб картина стала остаточно повної, не скупіться на пакетик гарної землі.
3
Визначтеся з деревом. Це може бути і спеціальної породи дерево, виведене для бонсая небудь декоративні варіанти. Фікус при зрізі нижніх листків і при обмеженні зростання прекрасно підходить для подібних цілей. Його корінці обплітають камені, що дозволяє вам вирощувати його не в горщику, а на кам'янистій породі на дачі або в саду. Наступний варіант доставить менше клопоту в майбутньому, але потребують певного дизайнерського вкладу.
4
Знайдіть відповідну гілку, досить товсту і викривлену, щоб була схожа на справжнє дерево. Висушіть її і покрийте лаком і фарбою потрібного кольору для додання реалістичного зовнішнього вигляду. Зробіть листя з матової товстої папери і дроту і "пожвавите" вашу дерев'яну гілку. Проявіть трохи фантазії, і у вас вийде оригінальний і яскравий кінцевий результат.
Корисна порада
Для вирощування трави підійдуть звичайні газонні суміші, але тільки вам доведеться чимало часу витратити на те, щоб поставити їй "темп" зростання і розвитку. Однак проявивши терпіння, ви отримаєте прекрасний результат.