Як розігнати обмін.

Для того, щоб мати струнке і підтягнуте тіло, необхідно щоб обмін речовин був досить високий для того, щоб сприяти спалюванню зайвого жиру і підтримки м'язів тіла в тонусі. Якщо ви вже одного разу запустили обмін речовин, необхідно постійно підтримувати його швидкість, інакше він може сповільнитися точно так же, як і був прискорений.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, використовуйте наявні ресурси для того, щоб більше рухатися. Бігайте вранці або по вечорах, в залежності від наявності вільного часу. Почніть з дистанції в один-два кілометри, поступово збільшуйте дистанцію, поки вона не буде дорівнює п'яти.
2
Запишіться на курси аеробіки або в тренажерний зал. Для того, щоб розігнати обмін речовин, необхідно щоб ви працювали на витривалість і на швидкість. При тренуваннях на біговій доріжці і на велотренажері використовуйте "рваний" ритм. При роботі з обтяженнями працюйте на силу, виконуючи максимальне число повторів із середньою вагою. Так ви розвинете загальну витривалість і зможете розігнати обмін речовин.
3
не обтяжують себе раціон, намагайтеся обмежувати себе в м'ясному. Відмовтеся від жирного, їжте фрукти та овочі якнайчастіше. Не їжте за годину і через годину після тренування, а також після шести годин вечора.
4
Намагайтеся рухатися якомога більше. Якщо у вас є можливість пройтися - скористайтеся ним, якщо у вас є можливість пробігтися замість повільного кроку - не нехтуйте цією можливістю! Чим більше ви рухаєтеся, тим більше швидкість вашого обмін а речовин, пам'ятайте про це!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PIBXK8UdxYA
Корисна порада
Віддайте перевагу дієтам збалансоване харчування - в цьому випадку обмін речовин не буде сповільнюватися.