Як зрозуміти що від тебе хоче людина.

Іноді ми спілкуємося з людьми, які не завжди говорять, що вони думають. Вони керуються тільки власною вигодою або інтересами інших людей. Інших - значить не вас, ви всього лише частина їхнього плану. Для того, щоб зрозуміти, чого від тебе хоче людина , необхідний системний аналіз людина а як в цілому, так і зокрема.
Інструкція
1
В першу чергу, не слухайте цього людина а. Не слухайте те, що він говорить вам зараз, задавайте питання і слухайте тільки відповіді на них. Слухаючи те, що він говорить монологом, ви ризикуєте потрапити в капкан психологічного впливу, в якому він сам проведе вас від початку до результату, який потрібен йому.
2
Проаналізуйте всю інформацію, яку ви маєте про це людина е. Виявіть його потреби, його цілі і завдання. Не соромтеся прямо запитати його про це, якщо у вас немає цієї інформації в наявності. Пам'ятайте, що тільки інформація допоможе вам зрозуміти, що саме він хоче від вас отримати.
3
Слідкуйте за його станом у міру того, як ви задаєте питання. Якщо він нормально на них відповідає і не прагнути піти від них, значить, він з вами відвертий. Якщо він дратівливо реагує на ваші питання і прагне якнайшвидше повернутися до своєї точки зору - знайте, що він прагне отримати особисту вигоду з вашою допомогою.
4
Вслухайтеся в кінець його монологу. Неважливо, що говорив людина до цього - головне, що він скаже, він скаже в кінці, тому як в його розумінні це логічне завершення. Проаналізуйте його потреби на тут і зараз, якщо ви все ж заплуталися, запитайте його прямо. Не піддавайтеся на його логіку, в кінцевому рахунку, ви повинні самі, без його координації додуматися до фінального висновку.
Корисна порада
Чим більшою інформацією ви володієте, тим простіше вам зрозуміти, що саме від вас хоче людина.