Як користуватися дьогтьовим милом.

Дегтярное мило, як і будь-який косметичний засіб, принесе користь лише при правильному його використанні. Таке мило відрізняється від звичайного лише присутністю 10% березового дьогтю, однак такого змісту цілком достатньо, щоб помітно поліпшити стан шкіри голови і обличчя. Адже дьоготь має потужними антисептичними і протизапальними властивостями.

На щастя, останнім часом, у зв'язку з поновленням інтересу до натуральних засобів догляду за волоссям і шкірою, виробництво дігтярне мила стало розширюватися, і це екологічно чисте перевірене віками косметичний засіб знову стало доступне всім, хто піклується про красу власної шкіри і здоров'я волос.Как правило, користуватися дьогтьовим милом починають для позбавлення від вугрів і висипань на обличчі. У цьому випадку використання мила досить просте: щодня вмивайтеся їм і чекайте появи результату, який, як і у випадку застосування інших натуральних засобів, буде не миттєвим, але зате досить стійким. Допомагає дігтярне мило і від лишаю, псоріазу, корости, фурункульозу, і навіть випадіння волосся, тріщин на п'ятах, опіках і обмороженнях. Володіє березовий дьоготь і вираженим протипаразитарною действіем.Прі цьому необхідно дотримуватися простих правил, які забезпечать позитивний ефект від використання дігтярне мила:

  1. Основним дією дігтярне мила є підсушує ефект, саме він і допомагає усунути запалення на шкірі. Однак у зв'язку з цим же ефектному не слід зловживати дьогтьовим милом (більше двох разів на день його використовувати не слід), а також подбати про зволоження шкіри. Зауважимо, що суха шкіра не є перешкодою для використання дігтярне мила, воно підходить для всіх типів шкіри.
  2. Запах дігтярне мила достатньо виражений, і не кожен назве його приємним. Подбайте про щільно закривається мильниці. Однак багато хто, хто регулярно користується дьогтьовим милом, з часом звикають до запаху і навіть отримують від нього задоволення.
  3. Можна користуватися дьогтьовим милом для боротьби з лупою і лікування шкіри голови і волосся, однак пам'ятайте, що воно сушить волосся. Не потрібно використовувати дігтярне мило частіше одного разу на тиждень, після чого нанесіть на волосся бальзам або якесь інше засіб для зволоження, інакше волосся надто жорсткими.
Дьоготь володіє чудовими лікувальними властивостями, про що відомо з давніх часів. Бажання користуватися дьогтем в необхідних випадках пропадає через найсильнішого задушливого запаху, властивого цьому продукту. Але, незважаючи на це, дьогтем лікувалися, лікуються і лікуватимуться. Дьоготь по праву вважається цінним засобом у народній медицині, застосовується він в промисловості та ветеринарії.
Інструкція
1
Вихідним матеріалом для дьогтю служить світла частина березової кори. Одержуваний продукт схожий на густу, темного кольору маслянисту рідину з характерним запахом. Корисні властивості продукту засновані на складі кори, що включає в себе близько десяти тисяч різних хімічних елементів, основні з яких: бензольного - фенольні сполуки, органічні кислоти, смолисті продукти, толуол, фітонциди.
2
До появи різних репелентів у боротьбі з комахами основною зброєю був дьоготь, його нестерпний запах. Дьоготь наносився на одяг, на шкірні покриви, їм оброблялися тварини і предмети.
3
У народній медицині властивості дьогтю застосовувалися для лікування не тільки шкірних захворювань, а й таких, як туберкульоз, катаральна ангіна, розлади травлення, цинга.
4
Крім того, дьоготь з березової кори надає позитивну дію на серцевий м'яз, нормалізує обмін речовин і артеріальний тиск, позбавляє від гіпертонії.
5
Для лікування таких неприємних захворювань, як короста, екзема, грибкові та лишайні прояви, готується дігтярна мазь, що складається з однієї частини дьогтю, двох частин вазеліну (або касторової олії) і однієї частини сірки.
6
Для лікування ангіни, верхніх дихальних шляхів і легенів, застосовується дігтярна вода. Приготавливается вона таким чином. Дьоготь розлучається в кип'яченій воді в пропорції один до восьми, ретельно перемішується і залишається відстоюватися на дві доби. Потім знімається плівка з поверхні і рідина зливається в ємність. Рекомендується застосовувати до їди по чайній ложечці.
7
Спектр чудових властивостей дьогтю настільки обширний, що навіть запах, якщо готувати і застосовувати цей засіб в добре провітрюваному приміщенні, не зіпсує його значимість.