Як відзначити годик дитині. паровозик з вагончиками для фотошопа.

Перший день народження вашого малюка - завжди самий зворушливий і найважливіший. Хочеться, щоб у цей день дитини оточували близькі та люблячі люди, щоб він відчував тепло і ласку від оточуючих. Проте, іменинні посиденьки необов'язково зводити до звичайного чаювання з тортом, є багато способів зробити це свято незабутнім не лише для іменинника, а й для гостей.
Інструкція
1
Атмосферу дитячого свята гості мають відчути ще з порога: багато кульок під стелею, забавні пики на стінах. Зустрічаючи друзів і родичів, запропонуйте їм надіти веселі та яскраві ковпачки або стрічки. Або вручайте іменні сертифікати, що дозволяють в цей день веселитися і грати, як діти.
2
Багато молодих мам роблять до цього дня стінгазети: паровозик з вагончиками, які позначають кожен місяць життя дитини, колаж з кумедних сімейних фото. Але якщо ви запрошуєте друзів, з якими частенько зустрічалися протягом першого року життя малюка, було б непогано помістити на стінгазету і їх фотографії з веселими підписами. Можна вмочити ручку малюка в фарбу і залишити на окремому аркуші слід, а гості рядом напишуть свої побажання. А потім помістити на стіну в рамочку.
3
Якщо плануються гості з дітьми, заздалегідь приготуйте майданчик для ігор ваших малюків. Вологе прибирання, побільше іграшок, легке дитяче меню - і ось вже ваші малюки зайняті своїми справами і не заважають вести бесіду за столом.
4
Влаштуйте дитячий ляльковий театр з прем'єрним показом веселою п'єси про іменинника (наприклад, «Як торт на свято хотів потрапити» або «Куди поділися подарунки?») З різними дитячими персонажами (лисичка, мишка і т.п.). Нехай по ходу п'єси малюки з батьками виконують якісь неважкі завдання, наприклад, закидають сніжками вовка, проганяючи його від подарунків, або все за ручку поздороваются з мишкою. Як правило, такі п'єси залишають велике враження як у дітей, так і у дорослих. Запам'ятайте: ростових ляльок діти тільки злякаються, а ось маленькі іграшки-ляльки, які надягають на руку, викличуть у малят захоплення.
5
Якщо ляльковий театр здається вам занадто складним, влаштуйте жартівливу вікторину-ромашку: на кожній пелюстці напишіть дитячі загадки, краще зі шпилькою, щоб дорослі могли подумати, чи веселі завдання (якщо дозволяє площа квартири). Також можна розіграти за ролями дитячу казку (ту ж «Ріпку» або «Курочку Рябу»). Жартівливих сценаріїв-переробок цих казок в інтернеті предостатньо.
6
Якщо ви готуєтеся до свята заздалегідь, можна за допомогою фотошопа зробити веселі фотографії-побажання, ким малюкові стати в майбутньому. Тобто до фотографії дитини підставляються різні костюми-шаблони, і ось вже ваш малюк - космонавт, зірка рок-н-ролу, завзятий лижник або лицар. Якщо немає часу роздруковувати, можна зробити зі знімків слайд-шоу. Як правило, це теж викликає захоплення гостей і рідних, а знімки просто розбираються на пам'ять.
7
Апогеєм дитячих іменин, особливо якщо це перший день народження дитини, стає святковий торт. Тут господарі свята можуть зробити крок у відповідь в сторону гостей, і з кожним шматком тортика вручати маленьку листівку-подяку гостям за те, що в цей день вони поруч з малям і його сім'єю.
Корисна порада
У кожному разі, влаштовуєте ви це свято самі або йдете до когось на перший день народження малюка, пам'ятайте: це дитяче свято, і зловживати алкоголем, вести себе шумно і зухвало, розповідати дорослі анекдоти та історії з свого нелегкого житті не варто.