Як поставити виноски.

При цитуванні авторських праць та інших літературних джерел дуже важливо знати, як поставити виноски в текстовому редакторі професійно, відповідно до прийнятих стандартів оформлення таких офіційних документів і видань, як реферат, курсова та дипломна роботи, дисертація, книги, періодичні видання.
Вам знадобиться
  • текстовий редактоp
Інструкція
1
Зайдіть в популярний текстовий редактор, наприклад "Word" 2007 року, що поставляється в стандартному пакеті Microsoft Office. Відкрийте його. Надрукуйте або вставте в редактор вже готовий текст. Поставте курсор миші в самий кінець потрібної вам цитати.
2
Знайдіть в середині верхнього рядка меню вкладку "Посилання". Зайдіть в даний розділ. Перед вами з'явиться маленьке віконце-список. Виберіть «Вставити виноску». Клікніть по напису мишкою або одночасно натисніть на клавіатурі наступну комбінацію кнопок - "Alt + Ctrl + F". Після чого, текстовий редактор додасть професійну виноску в кінець поточної сторінки.
3
Ну а як поставити виноски в кінці всього документа, запитаєте ви. Дуже просто, слід клікнути мишкою по сусідній написи «Вставити кінцеву виноску» або одночасно натиснути "Alt + Ctrl + D". Після цього ваша виноска виявиться в кінці всього текстового документа. Ви також зможете переходити і переглядати всі ваші виноски (попередні і наступні), просто вибравши функції «Наступна виноска» і «Показати виноски ».
4
Щоб вставити виноски в документ, не обов'язково купувати ліцензійний пакет Microsoft Office з текстовим редактором Word. Можна скористатися його безкоштовним аналогом - редактором "AbiWord", який поширюється під вільною безкоштовною ліцензією GPL. Завантажте "AbiWord" і просто клікніть «Вставка», потім «Сноска».
Зверніть увагу
Тільки в професійному текстовому редакторі можна вставляти виноски. Такі стандартні програми, як «Блокнот» і "WordPad", не підійдуть.
Корисна порада
Для того, щоб поставити виноски в старій версії "Microsoft Word - 2003", необхідно зробити такий же порядок дій, як і в текстовому редакторі "AbiWord".