Як додати об'єм волоссю.

Сучасні жінки хочуть виглядати завжди красивими і доглянутими. Тому чимала частка часу віддається зачісці, адже вона часто завершує образ. Більшість представниць прекрасної статі хотіли б мати об'ємні волосся. Але що робити, якщо волосся тонкі і ламкі, погано тримають обсяг або не володіють їм зовсім? Виявляється, є кілька способів створити чудовий і такий бажаний обсяг на волоссі.
Інструкція
1
Завжди використовуйте спеціальні шампуні, що створюють вашим волоссю додатковий обсяг. Як правило, до їх складу входять полімери, обволікаючі волосся або в прикореневій зоні, або по всій довжині. Потовщений таким чином волосся стає більш товстим, що створює ефект більш об'ємною зачіски, та й укладанні піддається легше. Не переживайте щодо появи жирного блиску на ваших локонах - сучасні полімери такого ефекту практично не створюють.
2
Засоби для укладки волосся також вибирайте з ефектом об'єму. Наносите їх на злегка вологі чисті волосся в прикореневій зоні. Такі засоби укладання досить легкі за текстурою, тому не обтяжать волосся. А щоб ефект обсягу протримався цілий день, виберіть сильний рівень фіксації.
3
Якщо говорити про самих способах укладання, то при сушінні волосся використовуйте фен і круглу щітку для отримання більш об'ємного результату. Також можна сушити волосся, нахиливши голову вниз. Непоганий ефект обсягу дають і великі бігуді.
4
Візуальний ефект більш об'ємних волосся можна створити за допомогою деяких стрижок. Майстер може порадити вам багатошарову стрижку, «рвані» кінчики, стрижку драбинкою. У кожному разі, хороший перукар зможе підібрати для вас підходящий варіант.
5
Деякі стилісти можуть порадити вам спеціальне мелірування в декілька відтінків. Завдяки такому способу фарбування волосся створюється ефект рухливості і візуального об'єму волосся. Якщо у вас темне волосся, перукар може використовувати до п'яти відтінків фарби, якщо ж у вас світле волосся, то застосування аміачних фарб небажано, тому мелірування виконується за допомогою безаміачних варіантів, створюючи ефект сонячних відблисків на волоссі.
6
У більш сучасних салонах краси вам можуть також порадити нарощування волосся. Такий спосіб додання обсягу волоссю часто недешевий, та й під час нарощування, можливо, буде боляче, але зате нарощене волосся виглядатимуть як свої, і ви практично на півроку зможете забути про проблему об'єму волосся.
7
Самий радикальний і шкідливий для волосся спосіб - хімічна завивка. Незважаючи на прекрасний ефект обсягу, волосся після такого впливу стають ще більш ламкими і тьмяними. Тому добре подумайте, перш ніж на нього зважитися!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yAtFeKy5t2s