Як зробити інтернет на телефоні дешевше.

Майже що всі моделі телефонів, які випускаються сьогодні, підтримують функцію інтернет-браузера , за допомогою якої можна виходити в інтернет прямо з телефону. На жаль, тарифікація йде з розрахунку кількості переглянутих сторінок, тому у деяких операторів сидіння в інтернеті може стати прямо-таки "золотим". Але зробити інтернет на телефоні дешевше дуже просто, достатньо зробити кілька простих дій.
Вам знадобиться
  • - Телефон
  • - Сім-карта
Інструкція
1
В першу чергу, перегляньте тарифи, які є у вашого оператора або в інших. Практично всі оператори зараз диференціюють тарифи виходячи з цільового використання, тому необхідно знайти той, на якому інтернет найдешевше. Якщо вам важко у виборі, зателефонуйте вашому оператору і він вас зорієнтує. Перейдіть небудь перепідключитися на цей тариф.
2
Скачайте з інтернету або з телефону додаток, которе називається Opera Mini. Суть його дії полягає в тому, що все, що ви переглядаєте в інтернеті, спочатку відсилається на сервер додатка, там обробляється і тільки потім пересилається вам на телефон.
3
В додатку ви можете налаштувати величину шрифту, загальний масштаб на екрані і багато іншого, але найголовніше, що ви повинні зробити - це поставити галочку навпроти "не завантажувати картинки". Цим ви зменшите свої витрати в рази, а в разі, якщо ви будете використовувати тариф, призначений для інтернету, то ваші витрати будуть настільки мінімальні, наскільки це взагалі можливо.
Корисна порада
Попередньо перевірте додаток на сумісність з вашою моделлю телефону, перш ніж завантажувати!
Існує думка, що мобільний інтернет значно менш вигідний, ніж провідний. В більшості випадків це дійсно так. Але існує цілий ряд способів, що дозволяють значно скоротити витрати на користування мобільним інтернет ом.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви не користуєтеся точкою доступу (APN), призначеної для WAP. Передача даних через таку точку доступу тарифікується значно дорожче (часом до ста разів), ніж через точку доступу, призначену для мобільного інтернет а. Зателефонуйте в службу підтримки свого оператора і проконсультуйтеся, як переналаштувати свій телефон або знайдіть всі необхідні для цього дані на офіційному сайті оператора.
2
Деякі оператори надають доступ до інтернет у навіть у тому випадку, якщо телефон не налаштований або налаштований неправильно. Однак передача даних при цьому в ряді випадків тарифікується таким же чином, як якщо б вона здійснювалася через точку доступу WAP. У такій ситуації слід правильно налаштувати свій телефон, керуючись рекомендаціями, викладеними в попередньому кроці.
3
Встановіть на свій телефон браузер з функцією стиснення даних через зовнішній проксі-сервер. Існує чотири таких браузера: Opera Mini, Opera Mobile, UCWEB і Bolt.
4
Якщо ви використовуєте на своєму телефоні Jabber-клієнт і користуєтеся послугами сервера, що підтримує стиснення по алгоритму Zlib, включите в своєму клієнтові відповідну функцію. Робиться це по-різному, в залежності від того, яким клієнтом ви користуєтеся. Обсяг трафіку впаде у декілька разів.
5
Незалежно від того, чи користуєтеся ви в своєму телефоні вбудованим браузером або ж браузером стороннього виробника, помітно зменшити обсяг прийнятих даних можна, відключивши в настройках показ зображень.
6
Дізнайтеся про знижки та акції, що надаються оператором. Багато з них дозволяють купувати трафік "оптом", при цьому вартість одного мегабайта виявляється нижче, ніж при придбанні трафіку "вроздріб". Однак, слід пам'ятати, що невитрачені мегабайти звичайно "згорають" в кінці місяця. У деяких операторів мається тарифна опція, при активації якої тарифікації піддається лише кілька мегабайт спожитого трафіку в день, а всі наступні передані та прийняті дані не тарифікуються до кінця дня. Нарешті, найвигідніший з варіантів - підключення безлімітного тарифу, при якому виплачується лише порівняно скромна щомісячна абонентська плата, а сама передача даних не тарифікується взагалі. При цьому певний обсяг трафіку надається на підвищеній швидкості, а потім вона знижується. Таку послугу оператори надають у все більшій кількості міст.
7
При відвідуванні деяких сайтів трафік тарифікується операторами за підвищеними розцінками, навіть якщо ви обслуговуєтеся за безлімітним тарифом. Ознайомтеся на сайті оператора зі списком таких сайтів і не відвідуйте їх.
Зверніть увагу
Не користуйтесь мобільним інтернетом на постоплатном тарифі.