Як зробити самому кухонні меблі.

Навіть стару квартиру може оживити недорога кухонна меблі , зроблена своїми руками. Це дозволяє не тільки заощадити на покупці нового гарнітура, а й втілити в життя свої власні задумки та нестандартні ідеї.
Інструкція
1
Купівля готових меблів, звичайно, справа менш клопітка, але вельми дороге. Тому досвідчений домашній умілець за бажання може, засукавши рукава, обійтися без допомоги меблі вих салонів. Далеко не всі предмети кухонних меблів можна зробити своїми руками на високому рівні, але дещо вам під силу.
2
Для початку визначтеся, яку саме меблі ви хочете змайструвати. Від цього залежить вибір відповідного матеріалу. Найбільш поширеним матеріалом для виготовлення меблів для кухні служить ламінована деревинно-стружкова плита. Можливе використання і спеціальних соснових щитів, але робота з ними зажадає додаткової обробки поверхні, що підвищить витрати часу та праці.
3
Окрім практичних навичок вам знадобляться ножівка, електродриль, лобзик, струбцини для затиску деталей, фреза для вибірки матеріалу. Не обійтися також без самої деревно-стружкової плити, шпону, оргалита або фанери, фурнітури, кріпильних деталей, стандартної мийки та вручений плити.
4
Кухонна меблі традиційно складається з модулів або блоків. Тому почати виготовлення слід з викреслювання ескізу майбутньої кухні, в якому треба врахувати всі функціональні модулі. Розміри модулів повинні відповідати можливостям кухонного приміщення. Не обмежуйтеся зразковими ескізами, викреслюють розміри кожного блоку з урахуванням деталей і сполучення поверхонь.
5
Окремі елементи меблів, такі як дверцята навісних шаф, бажано придбати окремо або зробити на замовлення. Висота поверхні столів повинна відповідати висоті вручений плити. При цьому враховуйте товщину стільниці і висоту опорних ніжок.
6
Перш ніж встановлювати стільницю, випиляєте в ній отвір, в який буде вставлятися мийка. Після цього на мийку встановлюється змішувач, під'єднуються підвідні шланги. Потім мийка кріпиться до стільниці. Змонтована таким чином стільниця готова до установки на стіл.
7
Зроблена своїми руками кухонна меблі більшою мірою здатна задовольнити ваші потреби і при дбайливому ставленні до себе послужить досить довго.