Як зробити своїми руками крісло-гойдалку. Крісло качалка своїми руками.

Урізноманітнити затишок у вашому домі може крісло-качалка. Такий предмет меблів елегантний, зручний, створює атмосферу вишуканості і комфорту. Трохи кмітливості, навички роботи з інструментом, акуратність - і крісло-качалка прикрасить інтер'єр вашого приміщення, стане об'єктом загального обожнювання.
Інструкція
1
Для того, щоб самому змайструвати крісло-качалку, вам будуть потрібні дошка товщиною 50 мм, дві дошки товщиною 35 мм, рейки для кріплення тканини. Рейки з успіхом може замінити брусок товщиною 20 мм. Інструмент придасться самий нехитрий - молоток, ножівка по дереву, рубанок.
2
Надійне з'єднання боковин досягається поперечками. Їх слід вистругати з дошки товщиною 35 мм. Вибираючи деревину, зупиніться на матеріалі з хвойних порід. Таке дерево найкраще підійде для виготовлення нашого крісла. Будьте уважні при виборі деревини, уникайте заготовок зі звила і сучками.
3
На міліметровому папері зобразите контури деталей, з яких буде збиратися готовий виріб. Креслення робіть в натуральну величину, гранично акуратно і точно. Потім перенесіть контури на дерев'яні заготовки.
4
Випиляєте деталі, використовуючи ножівку з тонким полотном. Далі обробіть їх напилком і наждачним папером.
5
При з'єднанні підстави крісла і його боковин можна використовувати два способи. Найнадійнішим буде з'єднання «в шип», тому віддати перевагу слід саме його. В цьому випадку передбачте при розмітці самі шипи і прорізи під них.
6
Другий спосіб - клейовий. При цьому деталі з'єднуються столярним клеєм і довгими шурупами. Для початку слід намітити в бічних деталях наскрізні отвори, потім висвердлити їх. Крім столярного клею при зборці можна використовувати казеїновий клей, БФ-2 або епоксидну смолу. Пам'ятайте, що краплі клею, виступаючі між сполучаються деталями, видаляти слід тільки після повного підсихання клею.
7
Готовий каркас крісла-качалки непогано покрити морилкою і декількома шарами лаку, бажано масляного. Спинку крісла обтягніть заздалегідь підготовленої щільною матерією, яку попередньо необхідно розмітити.
8
Корисна порада: для полегшення роботи спробуйте обтягнути рукоятки інструменту хлорвінілової трубкою. Полегшити надягання трубки можна, помістивши трубку на декілька хвилин в ацетон. Це зробить трубку набряклої і допоможе легко надіти її на ручки, а після висихання така трубка щільно їх обтягне.
Зверніть увагу
Дитяче крісло-качалка складається з 5 дерев'яних деталей, скріплених всього двома стяжними шпильками. При необхідності крісло можна швидко і легко розібрати, в розібраному вигляді виріб займає дуже мало місця. Виготовлення крісла-гойдалки своїми руками. 1. Боковини. На боковинах потрібно зробити два паза під спинку і сидіння, а також невеликий паз під розпірку.
Корисна порада
Кінь-качалка своїми руками. Шведська стінка, гойдалки, гірка для катання відносяться до обладнання більшості дитячих майданчиків. Недоліком їх, однак, є те, що це обладнання можна без всяких побоювань використовувати лише з певного віку. Як раніше, так і тепер великою популярністю у малюків користується кінь-качалка. Правда в квартирі її все ще не можна назвати самою безшумної іграшкою (хоча б по відношенню до тих, хто живе внизу). Однак коні пов'язані з пасовищами.