Як підключити противотуманки на ваз. Як під'єднати противотуманки на ваз 2114 відео.

Протитуманні фари необхідні в складних погодних умовах: туман, дощ або снігопад, коли ближній і далекий світ створюють напівпрозору пелену, що призводить до зменшення видимості. За ГОСТом, обидві фари повинні бути однакового кольору - жовтого або білого. Їх розташування допускається не вище основних фар автомобіля і симетрично поздовжній осі.
Інструкція
1
Отже, установка протитуманних фар на ВАЗ проводиться таким чином: Встановіть реле під капотом (для того, щоб послабити падіння напруги і розвантажити контакти вмикача). Для реле є вже отвір, наприклад, поряд з реле стартера.
2
Через підвісний запобіжник з плюсовою клеми акумулятора подайте плюс на реле.
3
Вставте лампочки в свої місця, ліхтар повісьте до кріплення (задню його частину), просмикніть дроти від реле, підключіть лампочку до роз'ємів, все зберіть і готово! Не забудьте перевірити ретельність ізолювання з'єднань: адже більшість пожеж буває через несправності в електропроводці.
4
Після установки фар, необхідно відрегулювати їх. Робиться це дуже просто: фару нахиліть настільки, щоб максимальна яскравість плями світла була на поверхні землі приблизно в 20-25 метрах від автомобіля. Не забувайте, що фари регулюють окремо, по черзі прикриваючи кожну, наприклад, шматком картону.
5
Схем підключення протитуманних фар безліч, ми привели схему, яка працює за принципом ближнього світла: +12 вольт на кнопку включення противотуманок подається тільки при включених габаритах. Кнопку включення противотуманок краще встановлювати поряд з вимикачем зовнішнього освітлення або під панеллю приладів.