Як підтягуватися на перекладині.

Турнік - універсальний засіб для розвитку та покращення фізичної форми. Грамотно використовуючи турнік, ви можете розвинути найрізноманітніші групи м'язів. При роботі з обтяженнями ви також можете збільшити навантаження на м'язи. Існує безліч варіацій такого простого дії, як підтягування, у випадку якщо ви навчитеся правильно підтягуватися на перекладині , ви зможете домогтися значно збільшити масу тіла.
Вам знадобиться
  • - турнік
Інструкція
1
В першу чергу, підтягуйтеся класичним хватом. Візьміться за турнік обома руками на ширині плечей і підтягніться до торкання підборіддям. У цій вправі гойдаються передні дельти і спіна.Прі підтягуванні з киснем потилицею поперечини, ви працюєте з упором на м'язи спини і трапецію, а також бічні дельти.
2
Візьміться за турнік з двох сторін і підтягніться, згинаючи біцепс. Слідкуйте за тим, щоб тіло не тинялося в повітрі і було стабільно під час руху. У цій вправі задіяні найширші м'язи спини і біцепси, а також передні дельти.
3
При прямому підтягуванні зворотним хватом працює в основному біцепс, але навантаження також лягає на найширші м'язи спини і передні дельти. В цьому випадку ви беретеся за турнік зворотним хватом і підтягуєтеся, використовуючи силу біцепса.
4
Регулюючи ширину хвата при простому підтягуванні, ви можете переміщати навантаження з плечей і біцепсів на спину. Якщо ви використовуєте широкий хват, то в першу чергу ви опрацьовує м'язи спини, якщо ж ви використовуєте вузький хват, то ви працюєте на біцепси і дельтовидні м'язи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DKibxi4IGNU
Корисна порада
Якщо вам не вистачає сили рук при підтягуваннях, використовуйте зав'язки.