Як розвинути фізичні якості.

Для того, щоб бути здоровим і мати міцне тіло, необхідні регулярні наполегливі тренування. Допомогти розвинути фізичні якості можуть тільки регулярні фізичні навантаження, збалансоване харчування і сон, достатній для відпочинку тіла. У разі, якщо один з цих факторів знаходиться в недоліку, нормальний фізичний розвиток неможливо.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, регулярно тренуйтеся. Запишіться в тренажерний зал і консультуйтеся з тренером при виборі кожної вправи, яке збираєтеся виконувати. У разі, якщо є така можливість, використовуйте спостереження тренера і можливість складання програми тренувань з його допомогою.
2
У випадку, якщо це неможливо, займайтеся будинку. Введіть собі за правило ранкову пробіжку і ні в якому разі не пропускайте її. Займайтеся в домашніх умовах з гантелями, віджимайтеся і качайте прес. Пам'ятайте, що якщо ви вирішили розвинути фізичні якості , "зайвих" вправ бути не може - всі вони так чи інакше спрямовані на ваш розвиток.
3
збалансовано харчуватися. Уникайте жирного, мінімізуйте солодке. Намагайтеся не їсти м'ясне в другій половині дня, а також за дві години до і через дві години після тренування. Їжте більше овочів і фруктів.
4
Висипайтесь. Нормальний сон для людини становить вісім годин, варто пам'ятати про це якщо ви маєте намір розвиватися фізічіскі. Намагайтеся лягати спати і прокидатися в один і той же час, виробіть режим і не відходите від нього ні на більше, ні на менше, ніж на півгодини-годину.
Корисна порада
Вживайте стільки рідини, скільки вам необхідно, не допускайте спраги під час тренувань.