Як зробити барну стійку своїми руками. Барна стійка з гіпсокартону своїми руками.

Барна стійка - це модний і функціональний елемент дизайну. Вона здатна візуально розширити кухню і прикрасити інтер'єр. Зробити барну стійку можна самостійно, зовсім не обов'язково купувати готову.
Вам знадобиться
  • Бруси з дерева 50х100 мм, дошки 25х300 мм, ДВП або гіпсокартон, стельовий молдинг, плінтус, шурупи 90 мм, цвяхи 75 мм, цвяхи 50 мм, шпаклівка для дерева, герметик під фарбування, тонкі планки, наждачка, фарба, дискова пила, відрізний верстат, усовочная пила, молоток, дриль.
Інструкція
1
З бруса зробіть дві балки по довжині барної стійки. Між балками зробіть стійки висотою 950 мм. З'єднайте балки і стійки цвяхами. Приставте конструкцію до стіни і відзначте на нижній балці 1600 мм від стіни, а на самій стіні поставте позначку на висоті 900 мм. Відстань між двома відмітками повинно бути 2500 мм.
2
Якщо все рівно, прикріпіть каркас до стіни шурупами, а зверху покладіть брус, перевіривши, чи рівно він лежить, за допомогою рівня. Якщо все гаразд, прибийте брус цвяхами до каркаса, якщо ні - підкладіть під нерівності дерев'яні планки і прибийте після цього.
3
Виріжте з ДВП або гіпсокартону фасади для стійки. Обшийте каркас з усіх боків за допомогою цвяхів. Зверху покладіть дошку-стільницю, закріпіть цвяхами. Між стільницею і фасадами закріпіть стельовий молдинг зверху і плінтус знизу. Перед цим треба обрізати кути на 45 градусів.
4
Закрийте всі щілини герметиком, обробіть стики наждачкою, закрийте дрібні щілини шпаклівкою. Коли все висохне, пофарбуйте стійку фарбою, підібраною під інтер'єр. Фасади можна пофарбувати під колір стін, стільницю - іншим кольором.