Як підтягнути повіки. Як правильно підводити нижню повіку.

Шкіра навколо очей - найтонша і вразлива. На ній в першу чергу утворюються зморшки, а з віком вона обвисає. Це відбувається через те, що тіло перебуває у вертикальному положенні, а на шкіру діє земне тяжіння. Радикальний метод підтяжки повік - пластична операція, звана блефаропластикой. Але якщо все не так запущено, можна злегка підтягти повіки в домашніх умовах.
Інструкція
1
Щоранку робіть масаж століття. Для нього треба заготовити кубики льоду з м'яти, ромашки або мінеральної води з лимонним соком. Льодом треба протирати повіки , починаючи від лінії вій і просуваючись до брів. Рухи повинні бути дуже акуратними. Також можна вести льодом по верхніх повік в напрямку від кута ока до зовнішнього краю, по нижнім - навпаки.
2
Шкіра вік добре підтягується від срібної чайної ложечки. Її треба попередньо потримати в ємності, наповненою кубиками льоду. Коли ложечка сильно охолодиться, потрібно на кілька секунд прикласти її до століть. Процедуру треба повторювати по 5-8 раз щоранку.
3
Після ранкового масажу повіки добре змащувати невеликою кількістю кунжутного масла: воно має ефект, що підтягує і прибирає дрібні зморшки. Також для змазування повік підійде масло з виноградних кісточок. Час від часу треба наносити на повіки маску з збитого яєчного жовтка і кунжутного, касторової або оливкової олії. Маску треба тримати 10-15 хвилин, а потім акуратно змивати теплою водою.