Як визначити стиглість ананаса. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Ананас - це тропічний фрукт, що поставляється на російський ринок морським або повітряним шляхом. Зростає і дозріває цілий рік. Цей фрукт багатий вітамінами і мікроелементами, такими як магній, цинк, марганець, калій, йод, мідь і залізо.
Вам знадобиться
    • Ананас
    • ніж
Інструкція
1
Спосіб доставки впливає і на вартість, і на стиглість , і на якість фрукта. Так ананаси, привезені морем, коштують дешевше, тому що були зібрані ще незрілим і дозрівали в дорозі. А доставлення на літаку плоди були зібрані стиглими, тому й коштують дорожче.
2
Густа і зелене листя на ананасі свідчить про його свіжості. Якщо ж бадилля вже пересохла і виглядає мляво купувати такий фрукт не варто.
3
У стиглого фрукта висмикнути з стержня окремий листок дуже просто, достатньо всього лише потягнути за нього, тоді як у незрілого плода для цього буде потрібно докласти значне зусилля.
4
Зелене листя верхівки повинні легко обертатися з боку в бік, якщо цього не відбувається - ананас ще не дозрів.
5
Постукавши по ананасу долонею можна визначити його стиглість . «Порожній» звук видаваний фруктом говорить про те, що ананас вже пересох, «глухий» звук, навпаки, свідчить про соковитості плода.
6
За кольором м'якоті при надрезе можна судити про його стиглості. Так внутрішність стиглого ананаса забарвлена в насичений золотисто-жовтий колір, якщо фрукт ще не поспів, то м'якоть бліда.
7
На дотик незрілі ананаси тверді. Корка стиглого плода м'якувата, злегка промінается при натисканні пальцями, але ще досить пружна. «Шашечки» одного розміру.
8
Зелений колір кірки не говорить про його нестиглі, для деяких сортів це нормальний окрас. Прикметою того, що ананас перезріло - буде виникнення на його кірці темних плям або потемніння всього фрукта цілком.
9
За формою ананас повинен бути пропорційним. Низ за кольором повинен бути коричневим і сухим на дотик.
10
Якщо від ананаса виходить приємний ніжний солодкуватий запах це свідчення його стиглості. Але якщо аромат дуже насичений, та ще й відчуваються в ньому домішки, то, швидше за все, це говорить про те, що всередині почався процес бродіння.
Зверніть увагу
На голодний шлунок ананас їсти не рекомендують, тому що його сік може розщеплювати крім жирів, ще й слизову оболонку шлунка. Хворим на виразкову хворобу і гастритом є ананас також небезпечно.
Корисна порада
Не зберігайте нерозрізаний ананас в холодильнику. Цей південний фрукт не любить холодів і при температурі нижче 7 ° С перестає бути ароматним.Хранят стиглі плоди не більше 12 днів при 8-10 ° С, якщо температура буде вище, ананас швидко перезреет.