Як залучити клієнтів в салон.

Незалежно від напрямку вашої діяльності, ніхто не дізнається про те, що у вас відкрився салон , просто так. Звичайно, усна реклама дуже хороша з того боку, що забезпечує найкращу рекомендацію, але для того, щоб було кому рекомендувати ваші послуги, необхідно залучити клієнтів в ваш салон .
Інструкція
1
В першу чергу, вивіска. Вона повинна бути великою і легко читається. Бажано, щоб вона була як усередині будівлі, в якому ви знімаєте приміщення, так і зовні. Пам'ятайте про те, що покупці повинні відразу розуміти, чим саме займається ваш салон , тому ретельно продумайте вивіску.
2
Використовуйте промоутерів, рекламу по радіо, телевізору та в інтернеті. Створіть свій інтернет-сайт. Використовуйте всі можливі способи комунікації для того, щоб поширити інформацію про своє салон е. Створіть групу в соціальній мережі - так ви зможете швидше отримувати зворотний зв'язок.
3
Використовуйте знижки та акції. Кожні два-три місяці проводите акції, спрямовані на певні види послуг і товарів, які можна придбати в салон е. Цей метод допоможе як залучити до себе нових клієнтів, так і дозволить спозиционировать попит в ту сторону, яка вам більше необхідна на даний момент.
4
Використовуйте карти постійних клієнтів. Якщо людина буде знати, що чим більше він ходить в ваш салон , тим більше у нього буде переваг, наприклад, з боку накопичувальної системи знижок, тим більша ймовірність що він стане вашим постійним клієнтом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jt90-b6v8CE
Корисна порада
Слідкуйте за сервісом, він постійно повинен бути на високому рівні.