Як посадити правильно морква.

Без морквини неможливо уявити собі жоден город. Але виростити гарні коренеплоди - не така вже й легке завдання. Щоб морква вийшла соковита і рівна, потрібно правильно її садити. Існують маленькі хитрощі, про які можна дізнатися з цієї статті.
Інструкція
1
Грунт для моркви треба готувати з осені. Земля повинна бути пухкої, інакше морквина виросте кривої. Тому грунт восени глибоко перекопують, а навесні проходяться по грядці плоскорезом Фокіна. Копати навесні не треба, земля для моркви потрібна вже осіла. Вносити свіжий гній не можна, морква не любить його кислоту.
2
Насіння краще саджати не сухими, а пророщеними. Можна насипати насіння моркви в ганчірочку, змочити її водою, покласти в поліетиленовий пакетик і носити на грудях, щоб вони проростали в теплі. Можна проростити насіння моркви на вологій тканині в банку, закопаної в землю парника. Зазвичай насіння проростає через 10-14 днів.
3
Підготовлену грядку треба посипати золою, зробити в ній борозни і рясно пролити їх водою. В борозенки треба засипати насіння моркви, якщо вийшло занадто густо, розметати пензликом. Потім слід засипати борозни землею. До морквині добре подекуди додати редиску. Вона зійде швидше і позначить ряди. Тоді міжряддя можна буде раніше почати рихлити, морква це любить. На кілька днів треба накрити грядку плівкою, потім плівку можна зняти.
Зверніть увагу
Як посадити моркву. Опубліковано 01/05/2012 | Автор: Сергій Романов. Садити моркву слід в будь-який час з середини весни до початку літа. Плануйте, час посадки так, щоб посіяні насіння не піддавалися нічним і ранковим весняних заморозків на грунті, можна починати висівати моркву, коли почне розпускатися бузок.
Корисна порада
Ось чому в кожному городі обов'язково передбачена грядка під цю усіма улюблену овочеву культуру, а бувалі городники обмінюються з початківцями досвідом, як правильно посадити моркву з метою отримання багатого врожаю здорових коренеплодів. Якщо раніше вам не доводилося вирощувати овочі, і ви не маєте уявлення, як садити моркву, або у вас ніяк не виходить виростити нормальні смачні коренеплоди ...