Як встановити вікно.

Установка пластикових вікон - відповідальний процес, і від того, наскільки грамотно і якісно він виконаний, багато в чому залежить довговічність і надійність вікна. Найякісніший профіль не зможе виконувати свої функції із забезпечення герметичності, тепло- і звукоізоляції, якщо вікно було встановлено з грубими порушеннями технології.

Найбільш важливі етапи установки вікна такі:

  1. В першу чергу потрібно точний завмер розмірів віконного прорізу. Як правило, фахівці компанії, що займається виготовленням і установкою вікон, виїжджають для виконання заміру безкоштовно. Одночасно з виміром у замовника є можливість обговорити різні питання, що стосуються процесу установки і різних особливостей майбутнього вікна. Результати заміру передаються у виробничий цех, де здійснюється розкрій профілю та виготовлення вікна відповідно до параметрами конкретного віконного прорізу.
  2. Якщо установка виробляється не в процесі капітального ремонту квартири, то перш, ніж встановити вікно, необхідно демонтувати старе. Як правило, роботи з демонтажу старого вікна виконуються співробітниками компанії-установника також без додаткової оплати. Зрозуміло, важливо виконати роботи цієї стадії не тільки якісно і акуратно, але і досить швидко, щоб не залишати власників квартири надовго без вікон. Особливо важлива оперативність в зимовий час.
  3. На наступному етапі проводиться вирівнювання віконного прорізу. Дана стадія вкрай важлива, оскільки є запорукою довговічної успішної експлуатації встановлюваного вікна.
  4. Тепер залишилося встановити вікно, тобто змонтувати профіль і склопакет. Як правило, рама вмонтовується в отворі, де її надійно утримують бічні анкера. Що залишилися щілини закриваються монтажною піною. Професійні установники вікон працюють настільки акуратно, що сміття не утворюється.
  5. На заключному етапі установки вікна монтується фурнітура, закріплюється декоративне оздоблення, а також укоси і відливи. Саме на цій стадії монтажу здійснюється герметизація всієї конструкції. Тип укосу вибирається клієнтом при оформленні договору. Найбільш популярні пластикові укоси: вони довговічні і не потребують спеціального догляду. Комплектація і тип фурнітури також обумовлюються заздалегідь, адже віконна фурнітура досить різноманітна, і її асортимент може задовольнити найвибагливіший смак.