Як поставити йорку вуха. Як дати желатин йорку.

У справжнього йорка вушка повинні стояти. Але буває, що вушка у цих кумедних песиків встають занадто пізно або одного разу вставши, під час зміни зубок знову падають. Це пов'язано з нестачею в організмі кальцію, саме він відповідає за стоячесть вух. Виправити ситуацію можна кількома способами.
Інструкція
1
Можна діяти через їжу: давати собаці кожен день трохи харчового желатину, на кінчику ножа. Він допомагає вухам вставати. У продажу є різноманітні препарати для міцності кісток і хрящових тканин. Можна купити дорогий Гелабон і додавати його в їжу собаки. Але з цим препаратом треба бути обережнішим, строго дотримуватися дозування, адже якщо кальцію в організмі буде занадто багато, може затриматися зміна молочних зубів на справжні. Ще хорошопомогает препарат Страйд +, він також продається в зоомагазинах.
2
Іншим шляхом до постановки вух є підклеювання. Клеїти треба обидва вуха, навіть якщо одне варто. Перший спосіб - заклеїти вушка у вигляді корони. Треба відрізати від пластиру два шматочки, приклеїти між ними тоненьку паличку по довжині вуха. Потім слід відрізати від пластиру куточки і приклеїти егок внутрішній стороні вуха від основи. Можна змочити пластир бензином, тоді він буде сидіти міцніше. Під час миття і стрижки вуха треба розклеювати, але потім знову відразу ж клеїти, поки вони не завалилися. Використовувати можна німецький пластир OMNIPOR, він зручний, зроблений з паперу, тому не викликає попрілостей. До того ж, він накручений на бобіну, у нього хороша ширина - 2 см. Знімати пластир треба з соняшниковою олією, щоб не травмувати вуха собаки.
3
Якщо з вушками майже все гаразд і вони лише трохи провисають, можна вирізати з пластиру маленькі овали і наклеїти їх на вушка всередині. Тільки треба обов'язково охопити пластиром лінію біля основи вуха всередині, на якій знаходиться злам. Овали краще наклеювати не по одному на вухо, а по два або навіть три.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q0VKdWTtUYc