Як провести проводку в квартирі. Як провести електропроводку.

Рано чи пізно кожна сім'я стикається з нелегким періодом в житті - ремонтом квартири. Одним із значущих моментів у цей час є заміна старої проводки на нову. Отже, ви хочете поміняти проводку в квартирі. Спочатку необхідно визначитися, яку проводку робити - приховану (в стінах, стелях і перекриттях) або відкриту (по поверхні стін і стель).
Інструкція
1
Відкрита проводка має свої плюси: не потрібно руйнувати стіни, будь-яку ділянку будинки доступний для підключення нових електроспоживачів. Не варто забувати, що необхідно використовувати тільки мідні або тільки алюмінієві дроти, бо з'єднання між собою алюмінієвих і мідних проводів призводить до окислення, нагріванню і руйнуванню контактів.
2
Першим ділом перед початком роботи необхідно відключити електрику, вивернувши пробки або відключивши автомат.Проводка прокладається в коробах (кабель - каналах) або встановлюється на ізолюючих опорах.Розеткі і вимикачі при такій проводці кріпляться на спеціальні ізоляційні прокладки, зроблені з сухого дерева (подрозетники). Вони кріпляться до стіни довгим шурупом, а потім вже до нього прикручується розетка або виключатель.Соедіненіе проводів відбувається в розподільній коробці, до якої підводиться кабель-канал.
3
Для монтажу прихованої проводки необхідно визначити місце розташування старої проводки в стіні спеціальним приладом. Коли це зроблено, можна олівцем окреслити її расположеніе.Перфоратором проштробити стіну і витягти стару проводку .Нові проводку можна класти прямо в старі канали, якщо до цього немає прямих протипоказань. Однак, якщо вас не влаштовує її розташування, то доведеться штробить нові шляхи для проводів, а старі акуратно зашпаклевать.Уложіте дроти в гофру, а з'єднання проводів сховайте в разветвтвітельние коробкі.Заделайте все сухою сумішшю і наклейте шпалери. І останній штрих - підключіть розетки, вимикачі.