Як провести корпоратив.

Напередодні свят більшість компаній і організацій починають замислюватися над тим, як провести корпоративне захід, адже єдина і головна тут мета - не просто розважитися і відпочити від повсякденних робочих справ, а згуртувати колектив і подружити тих, хто ще не подружився. Організації з непоганим бюджетом можуть найняти тамаду і не турбуватися про вміст свята. А що робити, якщо начальник доручив організувати корпоратив вам?
Інструкція
1
Для початку визначте коло інтересів ваших колег. Бо жіночий колектив менеджерів навряд чи буде в захваті від «військового» корпоративу, де потрібно марширувати і проходити смугу перешкод, тоді як чоловіча частина залишиться від заходу в захваті.
2
Якщо ви вирішили поїхати за місто, прихопіть з собою м'ячі, скакалки і різні атрибути для веселих стартів. До речі, необов'язково влаштовувати банальний біг в мішках або збирання кеглів. Придумайте конкурсам свої, особливі атрибути та назви, що відображають специфіку вашої фірми. Наприклад, кулінари можуть бігати з тарілкою на голові, а продавці канцтоварів - вже з папкою або намагатися перенести воду з однієї посудини в інший за допомогою паперових конвертів. Ну, і не забудьте про пісні біля багаття. Якщо ж хочете провести день з користю, вирушайте на вивчення місцевих пам'яток.
3
Новорічний корпоратив. Природно, що в цей день всі чекатимуть Діда Мороза і Снігуроньку. І сценаріїв їх появи в інтернеті і книжках предостатньо. Однак дія доведеться адаптувати під профіль вашої організації: якщо у вас будівельна фірма, напевно, буде нудно дивитися на персонажів, що думають про красу. Зробіть незвичайних героїв: Дід Мороз нехай буде з Африки, а Снігуронька танцює східні танці. Все залежить від розкутості компанії та командного духу. Ну, і не забудьте про жартівливі конкурси, які допоможуть допомогти Дідові Морозу швидше дістатися до вас - вікторини, лотереї та пісні.
4
Якщо корпоратив проходить в кафе, напевно вам буде нудно сидіти за столом і розмовляти про звичайні речі, розділившись на маленькі групки. Ваша мета - об'єднати колектив. Проведіть жартівливу гру-конкурс. Всі встають в коло, включається музика, і по колу ведучий пускає дві пляшки з вином - за годинниковою стрілкою і проти неї. Коли музика різко обривається, ті, у кого в цей момент пляшки знаходяться в руках, наливають собі трохи, і, представившись, цокаються і випивають. Гра не тільки об'єднує, але і дозволяє новачкам в невимушеній формі представитися всьому колективу.
5
Якщо ж у вас святковий вечір, присвячений ювілею організації, запросіть тих, хто стояв біля витоків компанії, надайте їм слово для привітання, вручите пам'ятні сувеніри з символікою вашої організації. Можна спеціально до цього дня придумати гімн вашої фірми (якщо його немає, звичайно), роздати всім слова на листочках і заспівати. Якщо колектив невеликий, можна вручити кожному пам'ятні дипломи за різними жартівливим номінаціями, відбиваючим характер людини та її вклад у загальну справу. А вже потім - грати, танцювати і веселитися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EiQE9oL9Oag
Новий рік у колі колег по роботі - це завжди хвилююче свято. Особливо, якщо вас призначили відповідальним за організацію заходу. Кого запросити, яке кафе вибрати, як провести і що нового додати в корпоративне свято цього року - всі ці питання доводиться вирішувати в найкоротші терміни.
Інструкція
1
Якщо ви вже не раз стикалися з ситуацією, коли частина колективу не може прийти на корпоратив, бо нема з ким залишити дітей на вечір, проведіть свято разом з дітьми. Вирушайте в дитячий ігровий центр і веселіться там від душі. Напевно ваші менеджери із задоволенням зіграють на дитячих ігрових автоматах, а директор з розвитку з легкістю виконає всі завдання в твістер. Головне, робити все разом з дітьми, щоб зарядитися їх позитивом і радістю.
2
Влаштуйте Новий рік під кодовою назвою «Повернення в казку». Нехай на вході в кафе (або офіс, якщо ви його відзначаєте в стінах своєї організації) усіх працівників зустрічає Баба Яга і розповідає, що сховала Діда Мороза і Новий рік не наступить. Як правило, люди із задоволенням проходять всі жартівливі етапи-випробування, радіють визволенню від злих сил Снігуроньки або Сніговика і разом з Дідом Морозом кричать «Ялинка, засвітись». І не забудьте про цукерочки для кожного учасника ваших конкурсів та ігор.
3
Проведіть ново рік ний корпоратив у незвичайному місці, куди ще більшість не заглядали. Заздалегідь вивчіть список нових кафе і ресторанів, які з'явилися в місті, особливо, якщо це тематичні заклади (в гангстерському або циганському стилі). Можна використовувати і цілком звичайне недороге кафе, але урізноманітнити хід корпоративу: проведіть його в стилі епохи А.С. Пушкіна, коли чоловіки приходили в смокінгах, а дами - з пишними зачісками і в крінолінах. Такий ново рік ний бал вашим співробітникам точно запам'ятається.
4
До речі, дуже часто люди вигадують різні види і теми вечірок, забуваючи про своє коріння та традиції російського народного свята. Навряд чи хтось із ваших колег відмовиться прокотитися по місту в санях з бубонцями, а в дерев'яному будиночку на додаток до олів'є покуштувати млинців з ікрою, медовухи або так улюбленої всіма оселедчика. Ну, а після - грати в сніжки і запускати феєрверки!