Як зробити живіт в кубиках. Як стерти на пупку похилу татуювання стерти.

Для того, щоб прокачати прес, необхідно чимало сил та завзяття. В кінцевому рахунку, зробити живіт в кубиках абсолютно реально, якщо ви зможете приділяти йому 1:00 кожен день. Тренування діляться на два етапи: набір м'язової маси і спалювання жиру.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, прокачайте весь прес, не допускаючи утворення слабких місць. Для опрацювання верхній частині преса використовуйте звичайні скручування, як на прямій, так і на похилій лаві. Виконуйте шість-сім підходів до відмови в кожному тренуванні.
2
Для опрацювання нижнього преса використовуйте кранчи. Ви можете робити їх як на турніку, так і на спеціальному тренажері. Виконуйте махові рухи прямими ногами. Робіть сім-вісім підходів, в кожному підході працюючи вщерть.
3
Працюйте над косими м'язами преса. Для того, щоб їх опрацювати, використовуйте проста вправа - згинання тулуба в сторони в прямому положенні. Встаньте прямо, руки тримаєте за головою. Нахиліть корпус вправо настільки, наскільки можете. Після цього випрямьтесь і зробіть нахил вліво. Виконайте п'ять підходів по п'ятнадцять-двадцять повторів.
4
Тепер приступайте до спалювання жирової маси. Використовуйте бігову доріжку і велотренажер для того, щоб максимізувати спалювання жиру. Працюйте на ній півгодини до тренування і півгодини після тренування. Необхідно, щоб ви вибрали "рваний" ритм бігової доріжки або велотренажера - це посприяє більш швидкої втрати ваги.
5
Для того, щоб прискорити процес, також необхідно контролювати продукти, які ви їсте. Відмовтеся від продуктів з високим вмістом жиру і намагайтеся використовувати тільки ті продукти, які містять мінімум калорій. Налягайте на овочі та фрукти. Не їжте за годину і через годину після тренування, намагайтеся не їсти після шостої години вечора взагалі.
Корисна порада
Вживайте на тренуваннях якомога більше рідини - це допоможе вам заповнити втрату рідини.